Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

WonderFi, Bitbuy Aracılığıyla Gelecek Yıl Hisse Senetleri Sunacak

WonderFi, yeni platformu Bitbuy ile müşterilerine hisse senedi trade etme imkanı tanıyacak.

30 Eylül 2022 11:26

Güncellenme: 30 Eylül 2022 15:01

WonderFi Teknolojileri (WNDR. TO), kripto işlem platformlarından biri olan Bitbuy aracılığıyla müşterilerine hisse senedi trade etme imkanı sunmayı planlıyor.


Bitbuy, binlerce ABD hisse senedinin yanında borsada listelenen menkul kıymetler, ETF'lerde kesirli trade ve yatırım imkanları sunacak. Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, ürünü 2023'ün ilk çeyreğinde yayınlamayı planladıklarını söyledi.


Bu da şirketin Kanada'da gerçek zamanlı çözüm sunan ilk kesirli trade (fractional trading) platformu olmasını amaçladığını gösteriyor.


WonderFi CEO'su Ben Samaroo “Bu, kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak ve kullanımı kolay, düzenlenmiş platformlarımızda önemli varlık sınıflarını sunmak hedefimizin bir göstergesidir” dedi.


Bitbuyn hisse senedi trade etme olanağını sunması, Kanadalı rakibi Wealthsimple ile rekabet etmesini de sağlayacak. Ayrıca Sam Bankman-Fried'in FTX'i gibi küresel devler de müşteriler için hisse senetleri sunmaya başlıyor.


Kanada merkezli WonderFi, Ocak ayında Bitbuy nakit ve hisse senetlerinde 206 milyon Kanada doları (161.8 milyon ABD doları) karşılığında satın aldı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Nisan Ayı İstihdam Verileri Beklenenin Altında Kaldı, BTC Yükseliyor

4 Mayıs 2024 13:04

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk