Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Winklevoss Kardeşler, Gemini’ye 100 Milyon Dolar Borç Verdi

Bloomberg’e göre kardeşler, dışarıdan yatırım almaya da çalıştı.

11 Nisan 2023 10:18

Güncellenme: 11 Nisan 2023 12:06

Bloomberg haberine göre, Tyler ve Cameron Winklevoss, kripto para borsası Gemini’ye piyasadaki gerilemeden en az şekilde etkilenmesi adına 100 milyon dolar borç verdi.

Anonim bir kaynak, kardeşlerin Gemini için dış yatırım almaya çalıştıktan sonra kendilerinin bu parayı sağladıklarını söyledi.

Gemini’nin sözcüsü CoinDesk’in yorum talebine henüz yanıt vermedi.

100 milyon dolarlık rakam kısmen de olsa göze çarpıyor çünkü bu meblağ, Gemini’nin Genesis iflas davasının bir parçası olarak müşterilerine vermeyi kabul ettiği meblağa eşit. CoinDesk gibi Digital Currency Group (DCG) şirketi olan Genesis, FTX’in çöküşünün ardından para çekme işlemlerini durdurmuştu. Bu yüzden birçok müşterinin parası, Gemini’nin Earn kısmında kalmıştı. Şubat ayında DCG’nin alacaklılarla vardığı anlaşmanın sonucunda Gemini, Earn kullanıcılarına 100 milyon dolara kadar katkıda bulunacağını söylemişti.

Kardeşlerin verdiği 100 milyon dolarlık borcun ve 100 milyon dolarlık Earn taahhüdünün ilişkili olup olmadığı belirsiz.


Daha Fazla Oku

    GeminiGenesisCameron WinklevossTyler Winklevoss

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk