Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

BBW'nin üçüncüsü Dubai ve Paris'in ardından bugün İstanbul'da Başlıyor

Web3 ve Blockchain Dünyası Binance ile bir araya geliyor.

6 Kasım 2023 17:04

Güncellenme: 8 Kasım 2023 09:59

  • İstanbul, iki gün boyunca küresel Web3 ve blokzinciri teknolojilerinin geleceğine yön veren öncü isimlere ev sahipliği yapacak. 

  • Dubai ve Paris’in ardından 3.sü bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecek Binance Blockchain Week, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 3 bin katılımcının buluşma noktası olacak. 

  • 2 gün sürecek konferans aynı zamanda çevrim içi olarak takip edilebilecek. Bu yıl Binance Blockchain Week’i tüm dünyadan toplam 2,5 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.


Dünyada milyonlarca kişinin takip etmesi beklenen Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, 8 Kasım’da özel bir açılış töreniyle başlayacak ve ardından Türkiye'nin Web3 için neden ideal bir ev sahibi olduğuna yoğunlaşacak.


Yerel girişimlerin küresel kripto para piyasalarındaki rolünün yanı sıra sıradaki 1 milyar kullanıcının ekosisteme nasıl dahil edilebileceği tartışılacağı Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un ilk gününde ayrıca Türkiye'nin kripto paranın benimsenmesi ve Web3 hizmetlerinin geliştirilmesinde önemli bir oyuncu olması ile DeFi'nin büyüme olasılıkları ele alınacak. 


İlk günün öğleden sonraki oturumlarında  kripto altyapısına ve klasik blockchain trilemmasına yönelik yeni bir bakış açısı ortaya konacak. Web3’te marka etkileşimi üzerine derin bir sohbetin ardından stablecoin’lerin Asya'da benimsenme durumu örnek bir vaka olarak ele alınacak. Günü tamamlayacak diğer paneller ise insani yardım için kripto kullanımı ve kalıcı kripto piyasası döngüleri etrafında şekillenecek.


Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un 9 Kasım’da gerçekleşecek ikinci günü ise Binance CMO’su Rachel Conlan'ın özel mesajıyla başlayacak. Conlan’ın açılış mesajı sonrasında web3 tabanlı sosyal topluluklar üzerine bir panel gerçekleştirilecek. Ardından DeFi'de verimli kullanıcı deneyimleri ile Web3 gelişmeleri ve trendleri masaya yatırılacak. Programın devamında katılımcılar, Web3 evreninde oyunların rolü, Web3 projeleri için başarı ölçütleri ve VC'ler ile kurumsal yatırımcıların piyasa döngüleri hakkındaki düşünceleri hakkında bilgi sahibi olacaklar. BNB Chain'in kripto kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkisinin yanı sıra Metaverse'deki kültürel ve teknolojik uyumunun da inceleneceği ikinci günde ayrıca, geleneksel finanstan blockchain'e geçiş ve blockchain eğitiminin etkinliği ve erişimi artırma çabaları ve küresel düzenleyici ortamın son durumu ele alınacak. 


Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, organizasyonu takip edecek olan herkese günümüzün Web3'ünü ve sonraki bir milyar kullanıcının kimler olacağını daha iyi anlayabilmek için bir fırsat sunuyor. 


BBW 2023 İstanbul’da yer alacak konuşmacıların listesi ve konferansın detaylı programına Binance Blockchain Week 2023 İstanbul web sitesinden ulaşılabilir. 


Etkinlik çevrim içi olarak Binance Live’da

8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, Binance’in canlı yayın platformu Binance Live'dan da takip edilebilecek. BBW 2023 İstanbul’u Binance Live aracılığı ile izleyenler yayınlara aktif olarak katılarak 20.000 USDT değerindeki büyük ödül havuzunu paylaşma şansını da yakalayacak. 
Daha Fazla Oku

    web3BBWBinanceBinance TR

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk