Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, Blockchain4Youth Programında Ege Üniversitesi ile Buluştu

Bitget, geçtiğimiz günlerde yeni kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak lanse ettiği “Blockchain4Youth” için önümüzdeki beş yıl boyunca 10 milyon dolar ayıracağını duyurmuştu.

3 Nisan 2024 22:27

Güncellenme: 3 Nisan 2024 22:52

Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, Blockchain4Youth programı kapsamında Ege Üniversitesi öğrencileri ile buluştu. 


Bitget, Ege Üniversitesi öğrencileri ile birlikte spor müsabakaları, turnuvalar ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirilirken, kripto varlıklar ve Blockchain konuları da gündeme geldi. Bahar şenlikleri sırasında bir araya gelerek üniversiteye özel etkinlik düzenleyen Bitget, Ege Üniversitesi öğrencileri için gerçekleştirilen turnuvalarda ödül olarak ilk kripto varlıklarını kazanma fırsatı sundu.


Bitget, geçtiğimiz günlerde yeni kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak lanse ettiği “Blockchain4Youth” için önümüzdeki beş yıl boyunca 10 milyon dolar ayıracağını duyurmuştu. "Blockchain4Youth" olarak adlandırılan projeye göre Bitget, kendi akademisi aracılığıyla blokzincir kursları ve sertifika programları sağlayacak. Buna ek olarak projenin, dünya çapındaki üniversitelerle ortaklaşa kampüs derslerine ev sahipliği yapması bekleniyor. Türkiye’nin önemli üniversiteleri arasında yer alan Ege Üniversitesi ile Bitget’in yaptığı bu etkinliğin de kripto ve blokzincir alanındaki genç yeteneklerin gelişimine katkı sağlanması hedeflendi.


Bitget'in Ege Üniversitesi öğrencileri, yapılan bu etkinlikte, blokzincir ve web3 alanında merak ettikleri herşeye cevap bulurken, Bitget platformu hakkında da detaylı bilgi sahibi oldular.


Daha Fazla Oku

    BitgetBlockchain4YouthEge Üniversitesi

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitget Baş Analisti Ryan Lee, Alman Hükümetinin BTC Satışı ve Piyasa Etkilerini Değerlendirdi

15 Temmuz 2024 15:28

4
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk