Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Web 3 Hizmet Sağlayıcısı ScienceMagic.Studios'a 10.3 Milyon Dolar Yatırım

ScienceMagic.Studios, erken aşamadaki Web 3 şirketlerinin bir marka oluşturmasına ve topluluklarla etkileşime girmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

14 Haziran 2022 13:02

Güncellenme: 14 Haziran 2022 15:02

Şirketin açıklamasına göre, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) ve sosyal tokenlar yaratan; bunlar hakkında tavsiyelerde bulunan bir şirket olan ScienceMagic.Studios, başlangıç öncesi turda 10,3 milyon dolar topladı. Yatırımcılar arasında Coinbase Ventures, DCG ve diğerleri var. 


  • Şirket, ScienceMagic.Inc, makro yatırımcı ve RealVision kurucusu Raoul Pal ile kripto araştırma firması Delphi Digital arasındaki bir girişim.

  • New York merkezli firma, yatırımı Liberty City Ventures, Digital Currency Group (DCG), Coinbase Ventures, Noam Gottesman ve Alan Howard'dan aldı. DCG firması, aynı zamanda CoinDesk'in de sahibi.

  • ScienceMagic.Studios, Web 3 şirketlerine, erken aşama markalamadan dijital varlıkların yaratılmasına kadar çok sayıda geliştirme aşamasında yardımcı olacak. Finansman, talebi karşılamak için şirketin ölçeğine göre yardım edecek.

  • CEO ve ScienceMagic.Studios'un kurucu ortağı David Pemsel, “Dijital varlıklar, markaların topluluklarıyla yeni bir şekilde etkileşim kurmaları ve yeteneklerin işlerinden ilk kez gerçek değeri anlamaları için büyük bir potansiyel sunuyor. Ancak birçok marka bunu yeni anlamaya başlıyor" dedi.
       
  • "Digital assets offer huge potential for brands to engage with their communities in a new way, and for talent to realize the true value from their work for the first time. But many brands are just starting to understand this," said David Pemsel, CEO and co-founder of ScienceMagic.Studios.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
“Kripto Varlık Platformlarının Yasal Varlığını ve Yükümlülüklerini Tanımlayan, Yatırımcıyı Koruyan Bir Yasa”

28 Haziran 2024 15:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk