Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Voyager Digital’den Three Arrows Capital’e Temerrüt İhtarı

Kripto para borsasının hisseleri, Three Arrows Capital’ın yarattığı riskler yüzünden geçen hafta düşüş yaşadı

27 Haziran 2022 16:11

Güncellenme: 27 Haziran 2022 17:38

Kripto brokerlik şirketi Voyager Digital (VOYG.TO) sorunlu hedge fonunun 15 bin 250 Bitcoin ve 350 milyon dolarlık USDC kredilerine ilişkin gerekli ödemeleri aksatması nedeniyle Three Arrows Capital’a temerrüt ihtarında bulundu.


  • Bunun yanı sıra Voyager, Alameda Ventures tarafından sağlanan acil amaçlarla kullanılacak 200 milyon dolarlık nakit ve USCD kredi limitinden 75 milyon dolar çektiğini açıkladı. Bu kredi aynı zamanda 15 bin Bitcoin’lik rotatif kredi içeriyor.
  • Bu sabah itibarıyla şirketin elinde 137 milyon dolarlık nakit ve kripto varlığı bulunuyor. Kripto para borsası aynı zamanda yatırım bankacısı Moelis & Company’i finansal danışmanı olarak atadı.
  • Kripto piyasasındaki sert düşüş sonrası ağır kayıplar yaşadığını açıklayan Three Arrows Capital’ın yarattığı riskler yüzünden Voyager’ın hisseleri geçtiğimiz hafta yüzde 60’dan fazla değer kaybetti.
  • Voyager’ın CEO’su Stephen Ehrlich şunları söylüyor: Bilanço tablomuzu güçlendirmek için özenli ve süratli bir şekilde çalışıyor, müşterilerimizin likidite ihtiyaçlarını karşılamaya devam edebilmek için alternatif yollar arıyoruz.”

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Mt. Gox Geri Ödemeleri BTC Piyasasını Zora Sokuyor

24 Haziran 2024 17:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk