Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Vauld, İşlemleri Askıya Alarak Kripto Krizinin Ortasında Yeniden Yapılandırmaya Gidiyor

12 Haziran'dan bu yana platform üzerinde yaklaşık 198 milyon dolarlık para çekme işlemi gerçekleşti.

4 Temmuz 2022 12:02

Güncellenme: 4 Temmuz 2022 12:50

Singapur merkezli kripto borç veren Vauld, yeniden yapılandırma seçeneklerine bakarken platformundaki tüm para çekme, ticaret ve para yatırma işlemlerini askıya aldı.

 

Vauld, kripto piyasalarındaki gerilemenin başlangıcı olan, kripto borç veren Celsius'un  para çekme işlemlerini duraklatmasıyla zirveye çıkmaya başladığı gün olan 12 Haziran'dan bu yana yaklaşık 198 milyon dolarlık para çekme işlemi gördü.

 

Firma, pazartesi günü bir blog yazısında, karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmenin bir yolu olarak potansiyel yeniden yapılandırma seçeneklerini araştırdığını belirtti.

 

Geçen ay Vauld, çalışanlarının yüzde 30'unu işten çıkaracağını ve ekibin çoğunun da Hindistan'da bulunduğunu açıkladı. 

 

Vauld, finansal danışmanlık hizmetleri için Kroll'u görevlendirdi. Ayrıca Hindistan ve Singapur'da hukuk danışmanı olarak Cyril Amarchand Mangaldas ve Rajah & Tann Singapore LLP ile çalışmaya başladı.

 

Borç veren platform Vauld, perakende kripto bankacılığı platformunu genişletmek ve uluslararası genişlemeyi sürdürmek için geçen yıl Seri A finansmanında 25 milyon dolar topladı. Peter Thiel'in kurduğu Valar Ventures, Pantera Capital ve Coinbase Ventures da yatırımcıları arasında yer alıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
MicroStrategy, Hisse Senedini 10:1 Olarak Böleceğini Açıkladı

11 Temmuz 2024 18:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk