Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Varlık Yöneticisi Methodic, Ether Staking Fonunu Tanıttı

Fon, CoinDesk Ether Toplam Getiri Endeksi'ni kullanıyor. Fonun varlıklarını BitGo saklayacak ve stake edecek.

18 Ekim 2023 16:49

Güncellenme: 18 Ekim 2023 16:57

Methodic Capital Management, profesyonel yatırımcılara hem tokenin kendisine hem de stake ödüllerine sahip olmalarını sağlayarak ether'in (ETH) toplam getirisini sunmak için tasarlanan Methodic CoinDesk ETH Staking Fonu'nu duyurdu.


Fon, yatırım firmalarının dijital varlık yatırım araçlarını sunmak için yarıştığı bir dönemde geliyor. Bu ayın başlarında birkaç varlık yöneticisi vadeli işlemlere dayalı ETH borsa yatırım fonlarını (ETF) tanıttı. Cathie Woods'un ARK Invest'i de geçen ay bir spot ETH ETF başvurusunda bulundu.


Basın açıklamasında şu ifadeler kullanıldı: “Adaptasyona son derece açık yenilikçi fonumuz, kurumsal yatırımcıların yanı sıra dijital varlık yatırım ortamının gelişen ihtiyaçlarıyla uyumlu olarak gelecekteki zincir üstü işleri desteklemek için ETH biriktirmek isteyen şirketlere hitap ediyor.”


Fon, CoinDesk Indices tarafından hesaplanan ve dijital varlık yöneticisi CoinFund tarafından yönetilen CoinDesk Fiyat Endeksi (ETX) ve Bileşik Ether Staking Oranının (CESR) kombinasyonu Ether Toplam Getiri Endeksi’ni (ETXTR) kullanıyor.


Şirketin açıklamasına göre, fon varlıkları BitGo tarafından saklanacak ve stake edilecek. Yatırım bankası Oasis Pro Markets ise fon hisselerini blok zincirine taşıyan tokenizasyon aracısı olarak görev yapacak.


Methodic Capital CEO'su Jason Hall, "ETH Staking ürünleri için yeni bir yönetim standardı belirliyoruz" dedi. "BitGo'nun saklama yetenekleri ve üç aylık finansal raporlamamız, yatırım yapmak için güvenli, şeffaf ve kesin bir yol sağlayacak."


Daha Fazla Oku

    ETHEthereumstakingBitGoyatırım

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Krisztian Sandor

Krisztian Sandor NYU'dan ekonomi derecesiyle mezun oldu ve Fulbright bursuyla ekonomi gazeteciliği eğitimi aldı. Reuters ve Forbes'da çalıştı.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk