Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Ünlü Twitch Yayıncısı ve Kripto Projelerinin Kurucusu DNP3, Yatırımcı Fonlarını Kumarda Harcamış

NFT projesi The Goobers ve hayırseverliği odağına alan Clucoin gibi kripto projelerine imza atan DNP3, yatırımcı fonlarını kumarda harcadığını söyledi

4 Ocak 2023 13:02

Güncellenme: 4 Ocak 2023 14:37

Twitch yayıncısı ve aynı zamanda aralarında The Goobers NFT, metaverse platformu Gridcraft Network ve hayırseverliği merkezine alan kripto para CluCoin gibi birçok kripto projesinin mimari DNP3, yatırımcı fonlarını kumarda kaybettiğini açıkladı.


Twitter hesabından yaptığı paylaşımda DNP3 “kumara inanılmaz derecede bağımlı olduğunu” söyledi.


“Bulduğum her bir doları kripto kumarhanesi Stake’e daha fazla kazanmak için yatırdım” diye konuşan DNP3, ekledi: “Büyük miktarda kazansam bile hiçbir zaman yeterli gelmiyordu. En nihayetinde her şeyi kaybettim. Hayat boyunca biriktirdiklerimi kaybetmenin yanı sıra sorumsuz bir şekilde yatırımcılardan aldığım fonları kumarhaneden ‘kaybettiğim parayı geri almak’ adına kullandım.”


“Şu anda tamamen hem finansal hem de ruhen çulsuzum. Kendime güvenim zedelenmiş durumda” diye konuşan DNP3, “iyileşme yolunda” bir grupla çalışmaya başladığını söyledi.


Ne kadar para kaybedildiği ise belirsizliğini koruyor. CluCoin’in değeri yapılan açıklamadan sonra yüzde 63 düşüş kaydederken, The Goobers projesinin piyasa değeri ise yüzde 9 düştü. OpenSea’ye göre, The Goobers şu ana dek 968 ETH’luk ya da 1,1 milyon dolarlık satış hacmi yakalamış durumda.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk