Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

UFC, VeChain'i İlk Resmi Katman 1 Blockchain Ortağı Olarak Kullanıyor

Minimum 5 yıllık anlaşmanın 100 milyon dolar değerinde olduğu belirtiliyor.

9 Haziran 2022 18:26

Güncellenme: 9 Haziran 2022 19:46

VeChain, karma dövüş sanatları organizasyonu UFC için ilk resmi katman 1 veya temel katman blockchain ortağı olmak için imza attı.


Yapılan duyuruya göre, ortaklık, 11 Haziran Cumartesi gününden itibaren dijital ve sosyal medya kanalları için UFC canlı etkinliklerine ve orijinal içeriklerine çeşitli entegrasyonlar içeriyor.

Sport Business Journal’ın kaynakları anlaşmanın minimum beş yıllık bir süre için yaklaşık 100 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi. Ortaklık, UFC için en son kripto merkezli hareketi işaret ediyor. Nisan ayında Crypto.com UFC savaşçılarına bitcoin bonusları ödeyeceğini duyurdu.


Çok yıllı bu anlaşma kapsamında, VeChain, canlı yayınlar ve UFC'nin çevrimiçi varlığı arasında görünürlük sağlayan resmi UFC avcı sıralaması haklarına sahip olacak. 


VeChain ayrıca 42 yıllık etkinliklerde ve 10 etkinliklik Dana White Contender Series'de UFC'nin Octagon'unda markalı bir varlığa sahip olacak.


İkisi, UFC yetenekleri ve sporcularını içeren bir dizi orijinal içerik üzerinde işbirliği yapacak ve yıllık bir Marka Elçisi fonu, UFC sporcularına ücretli pazarlama fırsatları sunacak.


VeChain, tedarik zinciri yönetimi ve iş süreçleri gibi gerçek kelime blok zinciri uygulamalarında uzmanlaşmış bir blok zinciri platformu.


Önceki ortaklıklar arasında Walmart, Bayer ve BMW Group vardı.


VeChain Co.,kurucusu ve CEO’su Sunny Lu “En çok kurumsal olarak benimsenen katman 1 halka açık blok zinciri olan VeChain'in, en hızlı büyüyen sporla güçlerini birleştirerek, blok zinciri teknolojisinin sürdürülebilirlik gibi büyük küresel hedeflere ulaşmada kritik olduğu konusunda farkındalığı artırmak için bir araya geldiği tarihi bir andır” dedi.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
İstihdam Verileri Açıklandı, ABD Haziran Ayında 206 Bin İşgücü Sağladı

5 Temmuz 2024 18:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk