Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Tyler Hobbs’un NFT Projesi 17 Milyon Dolarlık Mint Yaptı

Sanatçı Tyler Hobbs’un NFT projesinde 17 milyon dolar toplanırken satın alanların çoğu aynı zamanda bir diğer NFT projesi Fidenza’yı da elinde bulunduruyor.

29 Eylül 2022 15:03

Güncellenme: 29 Eylül 2022 15:36

QQL NFT projesi, Çarşamba günü yapılan mintlemede yaklaşık 17 milyon dolar topladı.


Proje, sanatçı Tyler Hobbs ve sanat platformu Archipelago’nun kurucu ortağı Dandelion Wist iş birliğinde hayata geçti. QQL algoritması herkesin kullanımına açık ancak sadece mint pass’i olanlar yarattıkları eserleri koleksiyonda resmi NFT’lere çevirebiliyor.


NFT koleksiyoncularının ortak yaratıcılar gibi hareket edebildiği projede mint pass’lerin tamamı Archipelago üzerinden satıldı. 900 mint pass toplam 14 ETH yani yaklaşık 18,729 dolara satıldı. Projede toplam 16,5 milyon dolar değerinde 126,000 ETH elde edildi.  


Nansen verilerine göre proje, 15,176 ETH’yi (yaklaşık 20,3 milyon) geçerek ikincil satışlardaki işlem değeri anlamında CryptoPunks ve Bored Ape Yacht Club gibi projeleri geçti. QQL mint pass’lari satın alanların çoğu aynı zamanda Hobbs’un orijinal NFT projesi Fidenza’yı da ellerinde tutanlardan oluşuyor. Geçen hafta bu projede tek bir cüzdandan 48 saat içinde 1 milyon dolarlık sekiz NFT alındı. Satışlardaki bu başarı projenin piyasa değerini ve taban fiyatını geçici olarak arttırdı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: BTC Açık Opsiyonları Zirvede, Analistlerin Yeni Beklentisi 83 Bin Dolar

8 Haziran 2024 00:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk