Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Trust Wallet'ın Yeniden Markalaşma Serüveni

Trust Wallet'ın İş Geliştirme Yöneticisi Pierre Lavarague: “Yeniden markalaşma sürecinde asıl önemli olanın ‘toplulukla geliştirmek ve topluluk için geliştirmek’ olduğunu bir kez daha anladık.”

9 Kasım 2023 15:57

Güncellenme: 9 Kasım 2023 16:00

2018'de Binance tarafından satın alınan Trust Wallet, kripto para kullanıcılarına geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Bu hizmetler arasında, kripto paraları güvenli bir şekilde saklama, bir dizi farklı kripto para birimini destekleme, Ethereum tabanlı dApp'leri kullanabilme, özel anahtarların yerel olarak saklanması ve kullanıcıların bu anahtarlar üzerinde tam yetkiye sahip olmalarını sağlama gibi özellikler bulunuyor. 


Trust Wallet'ın İş Geliştirme Yöneticisi Pierre Lavarague, konuşmasına Web3 ürünleri geliştirmenin Web2 ürünleri geliştirmekten çok daha zor olduğunu belirterek başlıyor. Lavarague, yeniden markalaşmanın Trust Wallet’ta ne gibi değişiklikler yarattığı sorusunu “Yeniden markalaşma yeni bir logo, yeni bir font, yeni bir renk şeması oluşturmakla bitmiyor, bu aynı zamanda takımın geliştirmeye ve çalışmaya devam etmek isteiği anlamına geliyor. Bunun için ekibimize minnettarız” şeklinde yanıtladı.


“Bu süreçte çok fazla feedback aldık ve asıl önemli olanın ‘toplulukla geliştirmek ve topluluk için geliştirmek’ olduğunu bir kez daha anladık.”


Kullanıcıların her gün kullanmaya devam etmek isteyecekleri bir hizmet sağlamanın öneminden bahseden Lavarague, konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Web2’nin işlem hızına ve sorunsuz dünyasına alışan kullanıcıların Web3 geçişinde zorlanmaları kadar normal bir durum yok. Ancak buradaki en önemli değişim, Web3’ün parçalı ve daha inovatif bir yapıda olması. Daha iyi ürün ve hizmetlere ulaşmak istiyorsak zorlukları göğüslemeye değmez mi?”


Daha Fazla Oku

    web3Trust WalletBinanceWeb2

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Starknet Vakfı 'Yakında' 1,8 Milyar STRK Token Tahsis Edecek

8 Aralık 2023 21:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk