Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Tribe Capital, Republic Capital Kurucu Ortağı Revsin'i Yönetici Ortak olarak İşe Aldı

Boris Revsin, hisse senedi ve kripto fonlarının yanı sıra Tribe'ın yeni 25 milyon dolarlık kripto başlangıç yatırımlarını da denetleyecek.

20 Temmuz 2022 08:22

Güncellenme: 20 Temmuz 2022 11:58

Tribe Capital, yönetimi altında 1,5 milyar doların üzerinde varlığa sahip bir risk sermayesi şirketi olan Republic Capital'in kurucu ortağı Boris Revsin'i öz sermaye ve kripto fonlarının yanı sıra Tribe'nin yeni duyurulan kripto inkübasyon programını denetleyen yönetici ortak olarak işe aldığını açıkladı.


Revsin, yönetimi altındaki 900 milyon doların üzerinde varlığa sahip kayıtlı bir yatırım danışmanı olan Republic Capital'de yatırım başkanı olarak görev yaptı. Aynı zamanda firmanın, Flipside Crypto, Robinhood, Avalanche, Polygon ve Dapper Labs gibi kripto şirketlerine yaptığı yatırımları yönetti.


Revsin, dört yılın sonunda Reuplic Capital’en ayrılırken CoinDesk’e verdiği demeçte, “Aradığım iki şey vardı. Birincisi, özellikle ayı piyasasında, eylemde bulunan şirketlere biraz daha yakınlaşmaktı” dedi.

Revsin, diğer faktörün Tribe'ın hem hisse senedi hem de kripto piyasalarında çok varlıklı fonlara ve çok aşamalı bir yatırım stratejisine sahip daha büyük bir marka statüsü olduğunu söyledi.


Kripto, Tribe Capital'in toplam varlıklarının yaklaşık yüzde 30'unu temsil ediyor. Portföy şirketleri arasında kripto para borsaları Kraken ve FTX, Ethereum blockchain teknoloji şirketi ConsenSys ve CoinDesk ana şirketi Digital Currency Group da bulunuyor.

Revsin'in Tribe Capital'deki rolü, 400 milyon dolarlık öz sermaye fonu Girişim Fonu 3'ten yatırım yapmayı, kripto franchise'ını mevcut ekiple genişletmeyi ve yeni kuluçka programını denetlemeyi içerecek.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

10 Mayıs 2024 18:13

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk