Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Three Arrows, Singapur Mahkemelerinden Şirketin BVI İflasının Tanınmasını İstiyor

Three Arrows tasfiye memurları, şirketin Singapur varlıklarını korumak için ülkedeki mahkemelerinin İngiliz Virgin Adaları tasfiye emrini tanımasını sağlamak için çalışıyor.

15 Temmuz 2022 12:09

Güncellenme: 15 Temmuz 2022 16:06

Straits Times’ın haberine göre, Three Arrows Capital'in tasfiye süreci, İngiliz Virgin Adaları (BVI) merkezli tasfiye memurlarını temsil eden avukatların başarılı olması durumunda Singapur'a taşınacak.


Times, BVI merkezli Teneo'nun Singapur merkezli WongPartnership LLP'yi, Teneo'nun Three Arrows'un şehir devletindeki varlıklarını ve yönetmesine olanak tanıyacak geçici bir rahatlama için Yüksek Mahkemeye dilekçe vermesi için kiraladığını duyurdu.


The Times'a konuşan avukatlar, Teneo'nun avukatları başarılı olursa Teneo'nun Three Arrows'un Singapur'daki varlıklarını hedge fonunun alacaklıları için güvence altına alabileceğini söyledi.


Avukatların kullanabilecekleri bir yöntem de Three Arrows’un düşüşünde kurucuların ne gibi kusurları olduğunu incelemek olacak.


Avukatlar, tasfiye memurlarının Three Arrows'un çöküşünün kurucularının kötü yönetimi ya da suistimali nedeniyle olduğunu kanıtlayabilirlerse, alacaklıların yararına mal varlıklarına el koymanın bir yolu olabileceğini belirtti.


CoinDesk, Zhu'nun yaklaşık 35 milyon dolara değerindeki evini satma aşamasında olduğunu ve hem kendisinin hem de eşinin adına kayıtlı bir çok mülke sahip olduğunu bildirmişti.


Three Arrows'un OTC ticaret masası TPS Capital'in nakit zengini olduğu ve büyük olasılıkla avukatların başvurusuna dahil edileceği söyleniyor.
Mahkemenin ne zaman karar vereceği ise henüz bilinmiyor.


CoinDesk’e konuşan avukatlar, davanın kesin olmadığını ve Three Arrows'un kendilerine sunulan bir dizi savunmaya sahip olacağını belirttiler.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

10 Mayıs 2024 18:13

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk