Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Three Arrows Capital Kurucusu Su Zhu, Singapur'daki 35 Milyon Dolarlık Evini Satılığa Çıkardı

Zhu ve eşi, mülkü geçen yılın sonlarında satın aldı ve şimdi analistler piyasadaki yavaşlığa işaret ederken satıyorlar.

1 Temmuz 2022 14:46

Güncellenme: 1 Temmuz 2022 15:38

Zor durumdaki dijital varlık fonu Three Arrows Capital'in kurucu ortağı Su Zhu, geçen Aralık ayında Singapur'da 48,8 milyon Singapur doları (35 milyon ABD doları, 590 Türk lirası) karşılığında satın aldığı evi satıyor.


Primitive Capital'den Dovey Wan, özel olarak yürütülen teklifi ilk fark eden oldu


Singapur Kadastro Müdürlüğü verilerine göre, Zhu ve eşi Tao Yaqiong, Aralık 2021'de Singapur'un Yarwood Bulvarı'nda 48.8 milyon S$ (35 milyon$) karşılığında müstakil bir ev satın aldı.Kadastro müdürlüğünün kayıtları, çiftin Mart ayında evin tapusunu üç yaşındaki çocukları için oluşturulan bir fona taşıdığını gösteriyor.31.000 metrekarelik ev, tapu siciline göre, 1990’da inşa edildi ve sadece bir kez satıldı. Yerel olarak Good Class Bungalov olarak bilinen bu lüks müstakil evler, Singapur'un seçkinlerine adreslik yapıyor.
Tapu kayıtları, Zhu'nun eşinin şu anda yenilenmekte olan 28,5 milyon Singapur doları değerindeki başka bir eve daha sahip olduğunu gösteriyor. Bu ikinci ev, Singapur'daki Dalvey Yolu üzerinde bulunuyor.  Çiftin ayrıca Balmoral Yolu üzerindeki Goodwood Grand'da 6.25 milyon Singapur doları değerinde başka bir evi daha var.


Singapur gazetesi Business Times, Haziran ayı sonlarında yılın ilk yarısında müstakil evlerin işlem hacminin 2021'deki hacmin üçte birinden az olduğunu bildirdi.


Gazete ayrıca, JLL'de sermaye piyasaları kıdemli direktörü Carin Puah’ın, Good Class Bungalov’lar statü sembolü olması nedeniyle piyasa düşüşüne rağmen fiyatlarının sabit kalmasının beklendiği yönündeki görüşlerine de yer ayırdı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Kessler

Sam, CoinDesk'te teknoloji, DeFi ve DAO'lara odaklanan bir muhabirdir. Daha önce Harvard Siyasi İncelemesini yönetti ve bilgisayar bilimi ve teknoloji endüstrisinde bir geçmişe sahip. Sam, ETH, BTC ve MATIC'in sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk