Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

THORChain Mainnet, Yedi Ağda Yayına Geçti, RUNE Sıçradı

Merakla beklenen ağ, yaklaşık dört yıllık geliştirme sürecinin ardından yayına girdi.

24 Haziran 2022 12:13

Güncellenme: 24 Haziran 2022 16:46

Geliştiriciler paylaştıkları gönderide THORChain'in yerel blok zincirinin yaklaşık dört yıllık geliştirmeden sonra desteklenen yedi ağda yayına girdiğini duyurdu.


  • THORChain, kullanıcıların köprüler veya sarılmış varlıklar kullanmadan diğer desteklenen varlık için Bitcoin (BTC) ticareti yapmasına olanak tanıyor. Kullanıcılar arasında kurulan, farklı blokzincirlerinden para alışverişi yapmak için akıllı sözleşmelere dayanan protokollere ihtiyaç böylece ortadan kalkıyor

  • Protokol şu anda yedi ana ekosistem arasındaki takasları destekliyor. Bunlar  Bitcoin, Ether (ETH), Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Rune (RUNE). Geliştiriciler, Cosmos (ATOM) ve Avalanche (AVAX) desteğinin kısa süre içinde beklendiğini söyledi.
  • Geliştiriciler, sonraki aşamada protokolün odak noktasının daha merkeziyetsiz borsalar (DEX) ve değişim toplayıcıları ile entegrasyon olacağını söyledi.

  • Topluluk üyeleri, THORChain'in merkeziyetsiz özerk organizasyonuna (DAO) yeni eklemeler veya özellikler önerebiliyor, ancak node operatörleri nihayetinde hangi özelliklerin canlı olarak gönderileceğini onaylıyor.

  • Geliştiriciler, ChaosNet adlı önceki ağda, yaklaşık 71.000 tekil yatırımcıdan 3.4 milyon takasın üzerinde işlem yapıldığını, işlem hacminin 9.2 milyar dolar’ı gördüğünü söyledi. Platform, bu tür faaliyetlerden yaklaşık 80 milyon dolar ücret aldı ve platformdaki en büyük takas 1.33 milyon dolar oldu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk