Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Tether Gold ve Euro Tether, Huobi Global’de Yer Alacak

Tether Operations Limited, her iki stabilcoin’i 8 Aralık’ta Huobi Global kripto para borsasında piyasaya sürecek

6 Aralık 2022 14:39

Güncellenme: 6 Aralık 2022 17:19

Blockzincir özellikli platform tether.to’yu yürüten şirket Tether Operations Limited, 8 Aralık 2022 tarihinde Huobi Global dijital token borsasında Tether Gold (XAU₮) ve Euro Tether'i (EUR₮) piyasaya sürmeyi planlıyor.


XAU₮’nun Huobi Global'in borsasında piyasaya sürülmesiyle Huobi müşterileri artık fiziksel altın mülkiyetini simgeleyen stabilcoin'e erişim sağlayabilecek. Ayrıca, EUR₮’nin Huobi Global'de piyasaya sürülmesiyle beraber Huobi müşterileri euro cinsinden sabitleştirilmiş stabilcoin’ine erişim kazanmış oluyor


Tether CTO’su Paolo Ardoino, ‘‘XAU₮ ve EUR₮'yu dünyanın en eski ve önde gelen borsalarından birinde piyasaya sürmekten büyük heyecan duyuyoruz’’ diyor ve devam ediyor: “Fiziksel altın mülkiyetini temsil eden stabilcoin’e ve ilk, en istikrarlı, en güvenilir stabilcoin’in arkasındaki şirket tarafından desteklenen euro'ya sabitlenmiş stabilcoin’e erişim sağlayarak, Huobi Topluluğu'nun gelişmeye ve büyümeye devam etmeye hazır durumda olacağına inanıyoruz.”


Geçmişi 2013 yılına kadar uzanan Huobi Global önde gelen bir likidite ve işlem hacmi sağlayıcısı ve ekosistemdeki en eski borsalarından biri. Huobi Global şu anda borsada 500'den fazla dijital token çeşidine ve 2,6 milyar doların üzerinde bir işlem hacmine sahip. Huobi ayrıca, kripto kredi platformu Lendhub ve zincirler arası ticaret platformu MDEX de dahil olmak üzere çeşitli merkeziyetsiz finans projelerine ev sahipliği yapıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk