Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Susan Miller, İnternette Yer Alan İlk Astrologlardan Biriydi, Şimdi NFT'lerle İlgileniyor

Astrologun zodyak temalı NFT koleksiyonu ve tokenla ilgili Discord kanalı Web3'e ilk girişimidir.

3 Ağustos 2022 17:39

Güncellenme: 3 Ağustos 2022 18:02

Astrolog Susan Miller, gökyüzünden blockchaine geçiyor. Çarşamba günü fiziksel veya dijital varlıkların sahipliğini temsil eden dijital tokenlar olan ilk zodyak temalı NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

 

12,000 dijital profil resmi (PFP) koleksiyonu, Miller'ın ekibinin düşük işlem maliyetleri için seçtiği Polygon blockchaininde, görsel olarak World of Women koleksiyonuna benzeyen suluboya esintili sanat eserleriyle piyasaya sürülecek.

 

Miller uzun zamandır kendisini yeni teknolojilerle denemenin öncüsü olarak hayal ediyor, ilk olarak 1995 yılında, internetin ilk günlerinde astroloji web sitesini başlatmıştı.

 

Miller'ın takipçilerinin çoğunluğu kripto hakkında çok az şey biliyor olsa da, girişimci, NFT'leri 90'ların sonundaki internet patlamasını ve 2000'lerin başında e-kitapların benimsenmesini nasıl gördüğüne benzer şekilde, bir sonraki topluluk oluşturma dalgası olarak gördüğünü söylüyor.

 

CoinDesk ile yaptığı röportajda Miller, NFT'lerle ilk tanıştığında, "Alan 51'e iniş gibi bir alt kültüre girmiş gibi hissettim" dedi.

 

"Arkadaşlarım NFT'ler hakkında konuştuklarında, duvara koyamayacağınız sanat gibi olduğunu söylüyorlar. Başlangıçta, NFT'lerin sanat olarak başladığını düşünüyorum, ancak daha çok bir topluluk pasaportuna dönüştü "diye ekledi.

 

Miller, ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi gören web sitesinin lansmanından bu yana etkileyici bir sanal takipçi topladı. Astrolog ve ekibi şimdi Discord'u topluluk oluşturma aracı olarak kullanıyorlar. Geçen hafta duyurulduğundan beri, sunucusu NFT'lerinin sahiplerine kendi token kanalına erişim izni verilen 2,850 kadar üye topladı.

 

Haberlerde çok sayıda yüksek profilli ortaklık görmekten NFT'lere ilgi duyan Miller'ın ekibi, koleksiyonun arka ucu için bir Web3 prodüksiyon ajansı olan CYNOSUR3'e başvurdu.

 

Miller, “Tüm moda evlerinin, müzik insanlarının, hatta NFL'nin bile bunları yaptığını biliyorum. Bence bu, tıpkı sürücüsüz arabalar gibi, yeraltında köpüren ve yüzeye çıkacak bir şey," ded’.

 

Miller'ın NFT'lere girmesi, giderek artan sayıda kurumsal varlığın teknolojiye nasıl yaklaştığını yansıtıyor. NFT ortaklıkları, kripto olmayan yerli tüketicilere hitap etse bile, nispeten düşük risk için yüksek bir avantaja sahiptir. "Susan Miller Stars" koleksiyonu koleksiyon başına 199 dolardan satılırsa, birkaç gün içinde neredeyse 2.4 milyon dolar kazanacak.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD TÜFE Verileri Beklenenden %0,3 Daha Düşük Geldi, Bitcoin 64 Bin Dolara Yükseldi

15 Mayıs 2024 17:50

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk