Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Starry Night, NFT Koleksiyonunu Gnosis’in Kasasına Kaydırdı

İflas eden Three Arrows’un yatırım kolu Starry Night, NFT’lerini akıllı kontrat cüzdanı Gnosis Safe’e taşıdı.

5 Ekim 2022 10:50

Güncellenme: 5 Ekim 2022 14:44

Nansen.ai’ye göre iflas eden kripto hedge fonu Three Arrows Capital tarafından kurulan Starry Night Capital fonu, NFT’lerini akıllı kontrat cüzdanı Gnosis Safe’e taşıdı.


Starry Night, 2021 yılının Ağustos ayında Three Arrows Capital tarafından dijital koleksiyona yatırım kolu olarak kurulmuştu.


Coindesk, geçen yıl Three Arrows’un NFT cüzdanlarında CryptoPunks gibi popüler NFT’ler olduğunu, Dmitri Cherniak gibi sanatçıların eserlerine multimilyon dolarlık yatırımlar yapıldığını ve hedefin 100 milyon dolar olduğun yazmıştı. Bunun yanında şirket, bir NFT eğitim portalı ve fiziki bir galeri de açmayı planlıyordu.


Ancak, CoinMetrics araştırmacısı Kyle Waters’a göre Starry Night Capital, 70 eserin olduğu koleksiyonunu Haziran ayındaki tasfiye emrinden önce NFT pazar yeri SuperRare’e taşıdı. Şirket, o koleksiyonu oluşturmak için tahmini 21 milyon dolar harcamıştı.


Nansen.ai'ye göre, Starry Night tarafından daha önce toplanan NFT'ler ise bir süredir güvenli bir Gnosis adresine taşınıyordu. Bunlar arasında Ekim 2021’de 3,5 milyon dolara satılan Pepe the Frog NFT Genesis, Kasım 2021’de 1,1 milyon dolara satılan bir Fidenza ve XCOPY tarafından üretilip çeşitli noktalarda toplam 5,5 milyon dolara satılan çeşitli CryptoArt NFT’leri bulunuyordu.


Nansen.ai, Starry Night’ın portfolyosundaki NFT’lerin değerinin yaklaşık 625 ether yani 846 milyon dolar olduğunu belirtiyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin'in Bitfinex Liderliğindeki Yükselişi

27 Şubat 2024 18:19

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk