Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

StarkWare Uzun Süredir Söylentilere Konu Olan StarkNet Tokenını Onayladı

Tokenin varlığından, Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu tarafından yayınlanan bir e-postada bahsedildi.

14 Temmuz 2022 08:27

Güncellenme: 14 Temmuz 2022 12:38

StarkNet blok zinciri ölçeklenebilirlik çözümlerini yaratan StarkWare, ekosistemin korunmasına, güvence altına alınmasına ve gelişmesine yardımcı olmak için uzun süredir söylentileri dolaşan StarkNet belirtecinin oluşturulmasını Çarşamba günü onayladı.

StarkNet tokeninin varlığından, kripto hedge fonunun çökmesinden bu yana tasfiye memurlarını eleştirmek için ilk kez sosyal medyada paylaşım yapan Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu tarafından Twitter'a gönderilen e-postalarla Salı günü bahsedilmiş oldu.


StarkWare Medium tarafından paylaşılan bildiride, ekosistemi işletmek, sürdürmek ve güvenceye almak ve stratejik hedeflee karar vermek ve evrimine yön vermek için StarkNet [t]oken’a ihtiyaç duyulduğu belirtilirken bu belirtecin (i) yönetim, (ii) StarkNet'teki işlem ücretlerinin ödenmesi ve (iii) StarkNet'in fikir birliği mekanizmasına katılım için gerekli olacağı vurgulanıyor


Belirteç, Eylül ayında bir ERC-20 belirteci olarak Ethereum'a katılacak. Şirket, StarkWare, StarkWare yatırımcıları ve StarkNet geliştirici ortakları dahil olmak üzere temel StarkNet katkıda bulunanlara tahsis edilecek ilk 10 milyar jetonu bastı.


Jetonlar ayrıca, ağı bir kamu malı olarak sürdürmeyi hedefleyen, kâr amacı gütmeyen yeni StarkNet Vakfı'na gidecek.


StarkWare, geçen Kasım ayında 2 milyar dolarlık bir değerlemeden Mayıs ayında 100 milyon dolarlık bir finansman turunda en son 8 milyar dolar olarak değerleme aldı.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk