Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Solana, İkinci Telefonunun Ön Satışında 100.000 Sınırını Aştı

Telefonun 2025 başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

12 Şubat 2024 17:59

Güncellenme: 12 Şubat 2024 20:57

Solana'nın ilk kripto telefonunun 20.000 birimini satması yaklaşık bir yıl sürmüştü. Ancak ikinci telefon bir ay kadar süre içerisinde 100.000 ön siparişe ulaştı.


Böylelikle önemli bir eşik geçilmiş oldu çünkü şirket, daha önce telefonu geliştirmek için 100.000 birimlik bir hedef koyduklarını bildirmişti. 45 milyon dolarlık kısımla telefonları geliştirmeye başlamayı planlayan şirket, telefonları 2025’in ilk aylarında müşterilere ulaştırmayı planlıyor.


Solana'nın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko’nun anlattığına göre, yeni bir seri başlatmanın minimum bir maliyeti oluyor. İkinci telefon için en az 100.000 müşterinin halihazırda 450 dolar ödemiş olmasıyla, ilk telefona kıyasla uygun fiyatlı ikinci bir cihaz satmak oldukça kolaylaşıyor.


Bu dönüm noktası, geçtiğimiz yıl ayakta kalması bile şüpheli olan Solana Mobile’ın geleceğini sağlamlaştırıyor.


İkinci telefon, ilki gibi kripto para birimlerini (özellikle Solana blok zincirindekileri) satın almayı, satmayı, tutmayı ve kullanmayı cihazın temel işlevleriyle entegre edecek.

Yakovenko, "Apple ve Google'ı kamera ve diğer birçok özellikte geride bırakmak gerçekten zor" dedi. "Bu yüzden kriptoya özgü özellikleri gerçekten önemsiyoruz. Başka bir cihazda elde edemeyeceğiniz bir şey inşa etmeye çalışıyoruz."


Ön sipariş alıcılarının gerçekten kripto özellikli bir akıllı telefona sahip olmakla mı yoksa yalnızca Solana'nın ikinci airdrop’unu güvence altına alma olasılığıyla mı ilgilendikleri henüz belli değil.


Daha Fazla Oku

    Solanakripto telefon

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Michael Saylor, D.C. Gelir Vergisi Davasında 40 Milyon Dolarlık Anlaşmayı Kabul Etti

3 Haziran 2024 19:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk