Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Solana Hacker Topluluğu mtnDAO Gittikçe Büyüyor

Etkinliğe o kadar çok kişi katıldı ki monitörler yetersiz kaldı.

6 Şubat 2024 10:04

Güncellenme: 6 Şubat 2024 10:09

"Daha büyük bir tekneye ihtiyacımız olacak."


Solana'nın topluluk tarafından işletilen en büyük ortak çalışma buluşmasına ev sahipliği yapan Barrett, Salt Lake City'de hızla dolan WeWork'ünü inceledikten sonra tam olarak bunu söyledi. Kovboy çizmeleri sezonluk çıkarılan masaların, dizüstü bilgisayarların ve kripto geliştiricilerinin yanından geçerken yaklaşık 50 kişinin çoktan gelmiş olduğunu, 150 kişinin de yolda olduğunu gördü. Durum böyle olunca monitörlerin yetmeyeceğini fark etti ve şunları söyledi:


"Çok yakında Vision Pro'su olan herkes kanepeden çalışmak zorunda kalacak."


Önümüzdeki üç hafta boyunca Solana ekosisteminin sosyal merkezi Utah olacak. Solana NFT meraklıları, piyasa yapıcılar, kripto ödeme sağlayıcıları, doğrulayıcı operatörler, merkeziyetsiz yönetişimciler ve nispeten çaylak geliştiriciler burada bir araya gelecek ve tanışıp kaynaşacak.


Şubat ayında Solana Vakfı ve bir avuç temsilciden sağlanan sponsorluk fonu ile desteklenen mtnDAO, şu anda “Solana’nın en öne çıkan hacker topluluğu” olarak biliniyor.


Bu seferki zorluklara rağmen Barrett’ın kasabayı yönettiğini unutmamak gerekiyor çünkü kendisi, kelimenin tam anlamıyla monitörlerin sahibi. Nihayetinde mtnDAO'yu kimin kazanacağına Barrett, MarginFi'den Edgar Pavlovsky ve stajyerleri Anders karar verecek.


Daha Fazla Oku

    Solanamtndaobarrett

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Gensler: Ether ETF'leri Eylül Ayına Kadar Tamamen Onaylanabilir

14 Haziran 2024 12:15

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk