Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Solana DeFi Protokolü Kamino, Nisan Ayında KMNO Token Airdrop'u Gerçekleştirecek

Airdrop, kullanıcıların toplam puanlarına göre dağıtılacak.

8 Mart 2024 09:44

Güncellenme: 8 Mart 2024 09:53

Solana tabanlı DeFi protokolü Kamino, 31 Mart’ta airdrop’a uygun kişileri belirledikten sonra nisan ayında bir KMNO airdrop’u gerçekleştirmeyi planlıyor.


Kamino'ya katkıda bulunan isimlerden Thomas, "Sahip olduğunuz puan miktarı, alacağınız token miktarına bağlı olacak" dedi ve protokolün, airdrop takipçilerinin birden fazla cüzdanla sisteme saldırmasını önlemek için özel mekanizmalar kullanacağını açıkladı.


Kamino, Solana ekosistemindeki token’lar üzerinde çeşitli ticaret stratejileri aracılığıyla borç alma, borç verme ve getiri elde etme gibi işlemler için kullanılan bir platformdur. Platform, geçtiğimiz yıl Jito ve Jupiter gibi kullanıcıları teşvik etmek ve airdrop için adil bir sistem yaratmak için bir puan programı başlattı.


Thomas, yaptığı açıklamada KMNO token’ın lansman gününden itibaren bir yönetişim varlığı olarak hizmet edeceğini söyledi. Kamino tarafından yapılan bir paylaşıma göre, sahipler nihayetinde Kamino'nun teşvik programları, protokol operasyonları ve risk yönetimi üzerinde söz hakkına sahip olacak.


Toplam arzının 10 milyar dolar olması planlanan token’ın %10'u, nisan ayında piyasaya sürülmesiyle birlikte dolaşıma girecek. Açıklamaya göre, toplam arzın %7'si topluluğa ilk katkıda bulunanlar için ayrılıyor.


Daha Fazla Oku

    AirdropSolanadefikmnokamino

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk