Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Sino Global, Coinbase ve Libra Web3 Fonu Başlattı

Oak Grove Ventures; Web3, yapay zeka ve biyoteknolojiye yönelik erken aşama yatırımlara odaklanacak.

19 Eylül 2023 11:24

Güncellenme: 19 Eylül 2023 12:10

Kripto ve fintech alanında tanınmış isimler Web3, yapay zeka ve biyoteknolojinin kesişimine odaklanan Oak Grove Ventures adlı bir fon başlatıyor. Fon, 60 milyon dolarlık destek sunacak.


Singapur merkezli Oak Grove Ventures'ın ekibi, Sino Global Capital'dan (şimdi Ryze Labs) Sally Wang, Libra'nın eski teknoloji lideri Ethan Wang, Alchemy Pay'in kurucu ortağı Shawn Shi ve Coinbase'in eski Başkan Yardımcısı Michael Li gibi bazı önemli isimleri içeriyor.


“Stratejimiz basit ama etkili”

Fonun yatırım başkanı Sally Wang, CoinDesk’e şunları söylüyor: “Çığır açan teknolojiler inşa etme yolculuğunun sadece sermaye ile ilgili olmadığını anlıyoruz; bu aynı zamanda inovasyon tutkumuzu paylaşan vizyonerler, öncüler ve kuruculardan oluşan bir topluluğu teşvik etmekle ilgili. Stratejimiz basit ama etkili: kurucular için fon toplamak.”


Daha önce bir aile ofisi olarak faaliyet gösteren Oak Grove Ventures, geçmişte 30'dan fazla projeyi desteklemiş olan başarılı erken aşama yatırımları konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip. Oak Grove, açıklanan yatırım portföyünde SpaceX ve Neuralink'in de bulunduğu sekiz fon ve 14 kaliteli proje içerdiğini söyledi.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    fonfinansmanyatırımvc

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk