Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Robinhood’un Kripto Geliri Dördüncü Çeyrekte Yüzde 24 Düştü

Aracı kurum, dördüncü çeyrekte kâr ve gelir tahminlerinin altında bir performans gösterdi.

9 Şubat 2023 13:12

Güncellenme: 9 Şubat 2023 16:47

Online aracı kurum Robinhood Markets, dördüncü çeyrekte, üçüncü çeyrekte açıkladığı 51 milyon dolardan yüzde 24 düşüşle 39 milyon dolar kripto geliri bildirdi.


Robinhood’dan yapılan açıklamada, yönetim kurulunun şirkete, FTX’in önceki yöneticileri Sam Bankman-Fried ve Gary Wang için Mayıs 2022'de satın aldığı 55 milyon hissenin tamamını veya çoğunu satın alma yetkisi verdiği, bunun yanında yaklaşık 500 milyon dolar tutarındaki hisse bazlı tazminatı ise iptal ettiği ifade edildi.


FactSet’in yayınladığı verilere göre, Robinhood dördüncü çeyrek için genel tabloda, 380 milyon dolarla 396 milyon dolar olan analist tahminlerinin altında bir performans gösterirken yine analistlerin hisse başına 15 sentlik zarar tahminine karşılık hisse başına 19 sentlik düzeltilmiş zarar açıkladı.


Robinhood, ikinci çeyrekte 58 milyon dolarlık kripto gelir bildirimi yapmıştı fakat üçüncü çeyrekte gelirinde yüzde 12’lik bir düşüş yaşadı ve kripto gelirinin 51 milyon dolar olduğunu bildirdi.


Robinhood, Ağustos ayında, aylık aktif kullanıcılarda (MAU) devam eden düşüşle birlikte maliyetleri azaltmak için personelinin yüzde 23’üne (780 kişi) artık istihdam sağlamadığını açıklamış, yılın başlarındaişgücünün yaklaşık yüzde 9'unu kesmişti.Daha Fazla Oku

    robinhoodkriptogelirdördüncü çeyrek

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Nelson Wang

Nelson, CoinDesk'in ABD Doğu Kıyısı Haber Editörüdür. Daha önce TheStreet'te teknoloji hisseleri editörü ve tüketici hisseleri editörü olarak görev yaptı. Bundan önce Yahoo.com'da iş ve kişisel finans editörüydü. Ayrıca Condé Nast Portfolio'nun web sitesinde düzenleme pozisyonlarında bulundu ve bir Asya-Amerikan medya şirketi olan aMedia'nın içerik direktörlüğünü yaptı. Nelson, Long Island, New York'ta büyüdü ve Harvard Üniversitesi'ne giderek Sosyal Bilgiler alanında derece kazandı. BTC ve ETH'yi CoinDesk'in 1.000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde tutuyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in Binance.US Platformundaki Fiyatı Düşüş Yaşadı

9 Haziran 2023 17:28

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk