Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

"Ripple, SVB'nin İflasından Çok Az Etkilendi"

Ripple’ın CEO’su, iflas eden bankada ne kadar paranın kaldığını söylemeyi reddetti ancak şirketin hâlâ güçlü bir konumda olduğunu belirtti.

13 Mart 2023 16:36

Güncellenme: 13 Mart 2023 17:16

Kripto şirketi Ripple Laps’in CEO’su Brad Garlinghouse, pazar günü paylaştığı tweet’te, gerçekleşen iflaslardan etkilendiklerini fakat güçlü bir finansal pozisyonda olduklarını açıkladı.

Şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile kripto para birimi XRP’nin statüsüyle alakalı davası ise devam ediyor. CEO’nun ifadelerine göre, XRP’lerin bir kısmı iflas eden bankada bulunuyor. Ancak şirket, ne kadar zararda oldukları konusunda sessizliğini koruyor.

Ripple, Silicon Valley Bank ile olan bağlantıları hakkında en son yorum yapan kripto şirketlerinden biri. Büyük mevduat sahiplerinin büyük zararlara uğrayacağı söylemleri arasında federal düzenleyiciler ABD tarihindeki en büyük ikinci banka iflasının daha da olumsuz sonuçlarını görmemek adına çabalıyor.

Bu süreçte, Silicon Valley Bank’e güvenen start-up’lar ve topluluklar, kısa vadeli de olsa çözümler aramaya devam ediyor.

Garlinghouse, Ripple adına şunları söylüyor: “Günlük işlemlerimizde HİÇBİR aksama beklemiyoruz. Banka ortakları ağımız sayesinde USD’mizin çoğunu elimizde tutmaya devam ediyoruz.”


Daha Fazla Oku

    RippleSilicon Valley BankiflasBrad Garlinghouse

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: BTC Açık Opsiyonları Zirvede, Analistlerin Yeni Beklentisi 83 Bin Dolar

8 Haziran 2024 00:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk