Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Rezerv Kanıtlarını Paylaşan Borsalara Bir Yenisi Daha Eklendi

Singapur merkezli kripto para borsası Phemex soğuk cüzdanlarındaki beş ana kullanıcı varlığını listelemeye başladı

22 Kasım 2022 14:25

Güncellenme: 22 Kasım 2022 17:05

FTX’in sektörü derinden sarsan çöküşünün ardından yatırımcı güvenini yeniden tesis etmek adına kripto para borsaları ardı ardına rezerv kanıtları paylaşıyor. Singapur merkezli kripto para borsası Phemex de bunlardan biri.


Şirket tarafından yapılan basın açıklamasına göre kullanıcılar bundan böyle diledikleri zaman hem kendi varlıklarını hem de Phemex’in varlıklarını kontrol edebilecek. Açıklamada “Phemex bu şeffaflık sürecini web sitelerindeki soğuk cüzdan adreslerini sergilemek ve üçüncü taraf bir denetçiye güvenmek yerine kodlar üzerine kurdu. Phemex'in bu yaklaşımı, kullanıcıların tüm detayları kontrol edebilmesine ve kendi tanımlanmış Hashed Client ID’leriyle birlikte rezerv kanıtı araçlarını kullanmalarına olanak tanıyor” ifadeleri yer alıyor.


Borsa, BTC, ETH, USDT, USDC ve USD dahil olmak üzere beş temel kullanıcı varlığını listeliyor. Basın açıklaması şu ifadelerle devam ediyor: “Yakın gelecekte de platforma çok daha fazla token bakiyesinin eklenmesi bekleniyor. Kullanıcılar ilk token bakiyelerini onayladıktan sonra, Merkle-tree kanıtını görüntülemeye devam edebiliyor, gözden geçirebiliyor ve varlıklarının sistemdeki kaydını onaylayabiliyor.”


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk