Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Revolut, MetaMask Cüzdanlarında Doğrudan Kripto Satın Alımını Başlatıyor

Dijital banka, müşterilerin kripto para satın almasını kolaylaştırmayı amaçlayan "Revolut Ramp" ile kripto ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

6 Mart 2024 12:29

Güncellenme: 6 Mart 2024 12:35

Revolut, kullanıcıların MetaMask cüzdanlarını Revolut hesaplarıyla eşleştirmelerine olanak tanıyacak olan Revolut Ramp özelliğini sunmak için self-custodial cüzdan MetaMask ile güçlerini birleştirdi.


Dijital banka, kullanıcıların Birleşik Krallık ve Avrupa Ekonomik Alanı'ndaki (AEA) MetaMask cüzdanlarından doğrudan kripto satın almalarını sağlayacak ve böylece, self-custodial cüzdanlarına kripto aktarmak kolaylaşacak. Basın açıklamasında, kullanıcıların fiat para birimi bakiyelerini Revolut hesaplarında kullanabilecekleri, Visa veya Mastercard kartlarıyla ödeme yapabilecekleri belirtildi.


MetaMask'ın arkasındaki geliştirici Consensys'in kıdemli ürün müdürü Lorenzo Santos, "Bu ortaklık, kullanıcılarımıza istediklerini vermekle ilgili - zaten bildikleri ve güvendikleri platformları kullanarak kriptoları üzerinde basit bir şekilde daha fazla kontrol sağlamak" dedi ve ekledi:


"Ayrıca, ortaklığımız kripto dünyasını daha fazla insana açarak daha geniş kripto benimsemesini teşvik etmede çok önemli bir rol oynuyor."


Revolut, şubat ayında deneyimli trader’ları hedefleyen bir kripto para birimi sunmaya hazır olduğunu bildirmişti. Şirket şu anda 40 milyon müşterisinin büyük bir çoğunluğuna temel kripto hizmetleri sunuyor.


Daha Fazla Oku

    revolutMetaMaskkripto cüzdan

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk