Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Reddit, Polygon Tabanlı 'Koleksiyon Avatar' Pazarını Başlattı

Avatarlar, Reddit'in kendi blok zincir cüzdanı kasasında saklanabilecek veya yönetilebilecek.

7 Temmuz 2022 17:28

Güncellenme: 7 Temmuz 2022 18:58

Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, Reddit'in Polygon tabanlı koleksiyon avatar pazarının açık olduğunu söyledi. Pazar, kullanıcıların sabit bir ücret karşılığında blokzincir tabanlı profil resimleri satın almalarını sağlayacak.


Şirket, "Koleksiyon Avatarları, blok zinciri teknolojisi ile destekleniyor ve alıcılara sanatı Reddit'te ve dışında kullanma hakkı (lisans) veriyor" dedi.


Avatarlar şu anda blokzincir tabanlı topluluk puanları kazanmak ve bunları rozetler gibi uygulama içi ödemeler için kullanılabilecek. Kullanıcılar avatarları Reddit'in kendi blokzincir cüzdan kasasında saklayabilecek ve yönetebilecek.


Müşterilerin bu NFT'leri satın almak için mevcut bir kripto cüzdanına ihtiyaçları yok. Bunun yerine liste fiyatları şu anda 9.99 $, 24.99 $, 49.99 $, 74.99 $ veya 99,99 $ olarak sabitlenmiş varlıkları satın almak için kredi veya banka kartları kullanılabiliyor.


Reddit, bağımsız sanatçılarla iş birliği içinde yaklaşık 90 farklı tasarım üretildiğini ve bu erken erişim aşamasında satışa sunulan NFT'lerin toplam miktarının "10 binlerce" olduğunu bildirdi. NFT avatarları başlangıçta r/CollectibleAvatars'ın yalnızca davetli Subreddit üyelerine sunulacak ve önümüzdeki haftalarda Reddit'in avatar oluşturucu sayfasından satın alınabilecek.


Reddit, gönderisinde avatarları tarif ederken ‘NFT' demedi. Ancak firma blokzincir teknolojisinin uzun vadeli planlarının bir parçası olarak kaldığını ekledi: 


"Blokzinciri Reddit'teki topluluklara daha fazla yetki verme ve bağımsızlık getirmenin bir yolu olarak görüyoruz."


Bu yılın başlarında Reddit, kullanıcıların herhangi bir Ethereum tabanlı NFT'yi profil resmi olarak ayarlamasına izin veren bir özelliği test etmeye başlamıştı. 2021'de ise, maskotu "Snoo"yu temel alan CryptoSnoos adlı sınırlı sayıda NFT'ler yayımladı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitget Baş Analisti Ryan Lee, Alman Hükümetinin BTC Satışı ve Piyasa Etkilerini Değerlendirdi

15 Temmuz 2024 15:28

4
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk