Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Reddit, FTX Pay Entegrasyonu ile Puan Sistemini Genişletiyor

Reddit kullanıcıları doğrudan uygulama üzerinden ether satın alabilecekler.

10 Ağustos 2022 08:55

Güncellenme: 10 Ağustos 2022 13:50

Sosyal medya devi Reddit, kullanıcılarının topluluk puanlarıyla işlemlerde gas ücreti ödemelerine izin vermek için FTX Pay ile bir ortaklık kurdu .


Bu ortalık Reddit kullanıcılarının farklı blok zincirlerde ağ ücretlerini ödemek için direkt olarak uygulama üzerinden ether satın almalarına da olanak tanıyacak. 


Reddit'in 2020 yılında başlattığı blok zinciri tabanlı topluluk puan sisteminde kullanıcılar gönderilerinin kalitesine göre ödül alıyorlar.


Uygulamadaki topluluk puanları 2021 yılında Arbitrum Novablok zincirine aktarılmıştı.


FTX CEO'su Sam Bankman-Fried konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Çevrimiçi toplulukları blok zincirin gücünden faydalansınlar diye güçlendirmeye devam etmek için Reddit ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz “ dedi.


Reddit'te yazılım mühendisi olarak görev yapan Niraj Sheth ise, “Platform Reddit'i kullanmanın yeni yollarını tanıtmaya çalışıyor ve merkeziyetsiz, kendi kendini devam ettiren blok zinciri teknolojisi de bunu yapmamıza izin veriyor” şeklinde konuştu.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk