Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Polygon, Web3'ü Akıllı Telefonlara Getirme Konusunda Solana'ya Katıldı

Yeni proje ile Web3'ün akıllı telefonlarda günlük kullanımı hedefleniyor

6 Temmuz 2022 15:00

Güncellenme: 6 Temmuz 2022 16:33

Ethereum ölçekleyici Polygon, startup Nothing ile yeni bir ortaklıkta Web3'ü akıllı telefonlara getirmek için Solana'yı takip ediyor.,


"Nothing Community Dots" olarak adlandırılan NFT projesi, yeni ürünlere ve etkinliklere erken erişim avantajlarının kilidini açan Nothing topluluk yatırımcılarına jetonların air drop yöntemiyle ulaştırılmasından oluşuyor.


İlk ödüller arasında, Nothing Phone (1)'in 12 Temmuz'da Londra'daki lansmanına davetler yer alıyor.


Polygon'un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, uygulamayı “Nothing gibi bir yenilikçiyi, hareket halindeyken Web3'ü kavramak ve Polygon ile çalışarak Web3'e doğrudan erişim sağlamak için son derece cesaret verici" olarak nitelendirdi.


Duyuru, Solana'nın bir Web3 dapp (merkezi olmayan uygulama) mağazası, zincir içi ödemeleri kolaylaştırmak için "Solana Pay" ve özel depolama için bir kasa içeren Saga adındaki kendi blok zinciri telefonunu geliştirdiğini açıklamasının üzerinden sadece iki hafta sonra geldi. 


Polygon ve Solana'nın bu çalışması, blok zinciri tabanlı bir telefon geliştirme çabalarının yeniden canlandığına işaret ediyor.


2018'de Sirin Labs aynı uygulamayı yapmaya çalışmış ancak planları istedikleri gibi devam etmeyince sonuç olarak işten çıkarmalara ve faturalar için dava açıklamasına sebep olmuştu.


Polygon ve Solana'nın girişimleri başarılı olursa, Web3'ü günlük akıllı telefonların rahatlığıyla geniş bir kitleye ulaştırmayı başarabilirler.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
MicroStrategy, Hisse Senedini 10:1 Olarak Böleceğini Açıkladı

11 Temmuz 2024 18:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk