Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

PGA, NFT Platformu Autograph ile Ortaklık Kurdu

PGA, elde edilen tüm gelirin oyuncularına verileceğini söyledi.

20 Eylül 2022 10:22

Güncellenme: 20 Eylül 2022 14:14

Golf alanında önde gelen PGA, kendi özel NFT platformunu oluşturmak için Amerikan futbol oyun kurucusu Tom Brady'nin NFT pazar yeri Autograph ile ortaklık kurdu.


Sportico'nun bir raporuna göre, uzun sürecek olan bu ortaklıkta PGA'nın video ve oyuncu verileri arşivinden NFT içeriği oluşturulacak ve platformun tüm geliri oyunculara verilecek. Yeni NFT platformu, 2023'ün başlarında piyasaya sürülecek.


PGA, uzun vadeli NFT anlaşmaları yapmak için diğer büyük spor liglerine katılıyor ve bunu Autograph ile yapacak. National Football League (NFL) ve National Basketball Association (NBA), Flow blok zinciri yaratıcısı Dapper Labs ile uzun vadeli NFT anlaşmalarına sahipken, Major League Baseball (MLB), Candy Digital ile NFT ortaklığına sahip. Futboldaki İngiltere Premier Ligi de bu alana ilgi gösteriyor.


Autograph, son iki yılda platformuna yavaş yavaş büyük isimler ekledi ve golf alanında en dikkat çekici olanı ise isim ise aynı zamanda şirketin ortağı Tiger Woods. Autograph ile işbirliği yapan diğer sporcular arasında jimnastikçi Simone Bileskaykay efsanesi Tony Hawk, Ulusal Futbol Ligi oyun kurucusu Justin Herbert ve tenis şampiyonu Naomi Osaka da yer alıyor.


Platform hala NFT endüstrisinde kapalı piyasa olarak faaliyet gösteriyorAutograph gibi platformlar her yeni koleksiyon sürümüyle birlikte yüz binlerce dolar kazanabiliyor.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk