Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Parataxis Capital’den 500 Milyon Dolarlık Hedef

Kripto yatırım firması Parataxis Capital’in CEO’su Edward Chin, 2023 sonu itibarıyla yönetmeyi hedfledikleri toplam dijital varlık değerinin 500 milyon dolar olduğunu belirtti.

24 Ekim 2022 12:26

Güncellenme: 24 Ekim 2022 13:09

Kripto yatırım firması Parataxis Capital’ın CEO’su Edward Chin, CoinDesk ile yaptığı röportajda şirketin 35,6 milyon dolarlık dijital getiri fonu kapsamında yönettiği varlıkları yılsonuna kadar üç katına çıkarmayı planladığını açıkladı. Chin, hedeflerinin 2023 yılı sonuna kadar 500 milyon dolara ulaşmak olduğunu belirtti.


Parataxis’in şu anda yönettiği dijital varlık tutarı yaklaşık 116 milyon dolar. Şirket, bankalar, aile şirketleri ve emekli ödenekleri gibi kurumsal yatırımcılara odaklanıyor. Parataxis’in dijital getiri fonu 6,8 milyar dolarlık bir fonu elinde tutan Fairfax County Retirement Systems’ın sahibi Fairfax County’den Ağustos ayında aldığı 35 milyon dolarlık yatırımla adından söz ettirmişti. Fairfax, ABD'de kriptoya yatırım yapan ilk emekli fonlarından biri.


Parataxis’in yönettiği bir başka fon da Absolute Return Fund. Bu fon altında yönetilen varlıkların toplamı Nisan kayıtlarına göre 69,5 milyon dolar. Şirketin yönettiği bir diğer fon olan 9,6 milyon dolar değerindeki Special Opportunities Fund ise likit girişim sermayesine odaklanıyor. Chin, bu fonla gelecek vadeden protokollere ve token bazlı teknolojilere yatırımlar yapıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin Madencisi Stronghold Seçenekleri Değerlendiriyor, Şirket Satışa mı Sunulacak?

2 Mayıs 2024 17:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk