Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

ParaSwap, Eşler Arası NFT Ticaret Uygulamasını Başlattı

Platform, alıcıların ve satıcıların, Ethereum dışındaki tüm gaz ücretlerinin iade edilmesiyle, istedikleri jetonları kullanarak işlem yapmalarına olanak tanıyor.

21 Haziran 2022 09:31

Güncellenme: 21 Haziran 2022 10:55

Merkeziyetsiz borsa toplayıcısı ParaSwap yaptığı açıklamada, Apple'ın App Store'daki türünün ilk örneği olarak eşler arası bir NFT alım satım uygulaması yayınladığını duyurdu.

Uygulama, satıcıların NFT'leri için doğrudan alıcılara gönderilebilecek özel siparişler oluşturmasına olanak tanırken. arka planda ParaSwap'ın DEX motorunu kullanarak, her iki tarafın da tercih ettikleri jetonla işlem yapabilmelerini sağlıyor.

Uygulama, promosyon olarak ilk üç hafta (ya da 500.000 dolar harcama yapılana kadar) sıfır işlem ücretli olacak ve Ethereum harici işlemler için platformdaki gaz ücretleri kalıcı olarak iade edilecek.

ParaSwap'ın kurucusu Mounir Benchemled, CoinDesk'e verdiği röportajda  “ParaSwap ilk olarak 2019 yazında ayı piyasası sürerken başladı, bu nedenle bizim için piyasa şartlarından bağımsız olarak her zaman özellikleri çekiyoruz. Uygulamanın NFT alanında sunduğu gizlilik açısından bu ürün gibisi yok” ifadelerini kullandı.

Benchemled, ParaSwap'ın farklı bir kategoride çalıştığını ve bir pazar yerine NFT'ler için bir token değişimi olduğunu da söyledi.

Popüler NFT pazar yerleri, büyük oranda Apple'ın  dijital ürünlerin satışı da dahil olmak üzere tüm uygulama içi satın alımlarda yüzde 30'luk bir kesinti yaptığı için işlerini App Store'a götürmekten uzak duruyorlar.

Fransa merkezli şirket , 2020 yılı Eylül ayında, Blockchain Capital, Alameda Research ve Arrington XRP Capital liderliğinde 2,7 milyon dolarlık başlangıç fonu toplamıştı

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
İstihdam Verileri Açıklandı, ABD Haziran Ayında 206 Bin İşgücü Sağladı

5 Temmuz 2024 18:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk