Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Pantera, Susquehanna ve Hashkey, Synfutures'a 22 Milyon Dolarlık Fon Sağladı

Susquehanna International Group ve HashKey Capital’ın katıldığı finansman turu Pantera Capital tarafından yönetildi.

19 Ekim 2023 17:24

Güncellenme: 19 Ekim 2023 17:40

Merkeziyetsiz bir konsolide vadeli işlemler borsası (DEX) olan SynFutures, Pantera Capital liderliğinde 22 milyon dolarlık B Serisi turunu tamamladı.


Perşembe günkü duyuruda katılımcılar arasında Susquehanna International Group ve HashKey Capital’ın da yer aldığı belirtildi.


2024'ün başlarında beklenen Bitcoin (BTC) yarılanması ve ABD Merkez Bankası'nın (Fed) sıkılaştırma döngüsünün potansiyel olarak sona ermesi, kripto kışının sonlanmasına dair umutları perçinliyor. Bu finansman turu da sermaye artırmak isteyen kripto para projeleri için doğru zamanın yaklaştığını gösteriyor olabilir.


SynFutures, finansman turu duyurusunun yanı sıra "Oyster otomatik piyasa yapıcısı" (Oyster AMM) ile yenilenen borsasını da tanıtıyor. SynFutures, merkeziyetsiz finansta (DeFi) likiditeyi yoğunlaştırarak alım satım verimliliğini artırmak için emir defteri ve AMM modellerini birleştirmeyi amaçlıyor.


SynFutures'ın kurucu ortağı ve CEO'su Rachel Lin, "Oyster (İstiridye) AMM'nin adı, SynFutures DEX'te vadeli işlem çiftlerinin tamamen izinsiz listelenmesini ve limit emirleri ile likidite eğrisinde görünen 'incileri' (pearls) yansıtıyor" dedi.


Daha Fazla Oku

    panterahashkeyDEXsynfutures

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
CME’de Listelenen BTC ve ETH Vadeli İşlemleri Yükseliş Sinyali Veriyor

28 Kasım 2023 20:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk