Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

NFT Collective Proof, a16z Liderliğindeki Finansman Turunda 50 Milyon Dolar Topladı

Toplanan tutar, şirketin Moonbirds NFT koleksiyonunu ve NFT koleksiyoncuları için bir sosyal platform kurulmasında kullanılacak.

31 Ağustos 2022 08:50

Güncellenme: 31 Ağustos 2022 09:52

Şirket, NFT koleksiyonunun lansmanına hazırlandığı süreçte canlı gerçekleştirilen bir etkinlik sırasında A Serisi fonlama turunda 50 milyon dolar topladı.


Turun liderliğini a16z yaparken diğer katılımcılar ise Seven Seven Six, True Ventures, Collab+Currency, Flamingo DAO, SV Angel ve VaynerFund oldu.


Proof CEO’su Kevin Rose, yaptığı açıklamada, "Web3'teki en saygın yatırımcılardan bazılarının güvenini kazanmanın yanında, çalışmayı uzun vadede olgunlaştırırken harika ürünler ve hizmetler vermeye devam edecek sermayemizin olması harika" dedi. 


Şirket, söz konsu etkinlikte PROOF'un üçüncü NFT koleksiyonu hakkında yeni ayrıntıları da yayınladı. Buna göre, 2023'ün başlarında piyasaya sürülmesi planlanan 20.000 PFP (profil resmi) koleksiyonu Moonbirds Mythics. merkeziyetsiz bir kuruluş olan Moonbirds DAO, Moonbirds NFT markasinin lisansını denetlemeden sorumlu olacak. 


Rose, “Bir şey yaptığımızda, gerçek faydayı sunmanın yanında, benzersiz bir şekilde bize ait olmalıdır” dedi.

Bu yılın ilk aylarında, Moonbirds NFT projesi rekor ticaret hacmiyle gündemi sarsmıştı. 10.000 PFP koleksiyonu, Azuki ve Bored Ape Yacht Club gelirlerini geride bırakarak 200 milyon dolardan fazla satışa imza attı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Agro Global Summit’te Tarımın Geleceği ve Teknolojik Entegrasyonu Üzerine Konuşuldu

8 Haziran 2023 18:44

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk