Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Nexo’nun Vauld’u Potansiyel Satın Alma Planı İptal Oldu

Vauld, Temmuz ayında alacaklılardan korunmak için Singapur’da başvuru yapmış ve aynı ay Nexo ile anlaşma imzalamıştı.

26 Aralık 2022 16:38

Güncellenme: 26 Aralık 2022 16:47

Kripto kredi kuruluşu Nexo’nun, rakibi Vauld’u potansiyel satın alma planı, iki şirketin Temmuz ayında anlaşma imzalamalarından yaklaşık beş ay sonra, Vauld’un yeniden yapılandırma planı bulmasına bir aydan daha az bir süre kala iptal edildi.


Vauld, konuyla ilgili olarak Twitter'dan paylaştığı mesajda, “İlk aşamada teklif edilen yeniden yapılandırma planının parçası olarak Nexo’nun olası satın alma işlemiyle ilgileniyorduk ancak Nexo ile görüşmelerimiz maalesef sonuçlanmadı” ifadelerini kullandı.


CoinDesk'in Temmuz ayındaki haberine göre Vauld, yeniden yapılandırma çözümü ararken para çekme, alım satım ve para yatırma işlemlerini iptal ederken yine Temmuz ayında Singapur’da alacaklı koruması için başvuru yapmıştı. Vauld’un yeniden yapılandırma planı üzerinde çalışmak için 20 Ocak 2023’e kadar süresi bulunuyor.


8 Temmuz’da yapılan bir açıklamaya göre, şirketin alacaklılarına 402 milyon dolar borcu bulunuyordu ve bu meblağın yüzde 90’lık bölümü bireysel yatırımcı mevduatlarından kaynaklanıyordu. Vauld, alacaklı koruması için başvuruda bulunduktan bir ay sonra Hintli yetkililer şirketin 3,7 milyar rupi (yaklaşık 46,4 milyon dolar) değerindeki varlıklarını dondurdu.
Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk