Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Nexo, 50 Milyon Dolarlık Ekstra Token Geri Alımı Yapacak

Kripto kredi kuruluşu Nexo, 50 milyon dolarlık native token satın alacak. Bu token’lar 12 ay boyunca bekletilecek.

31 Ağustos 2022 10:35

Güncellenme: 31 Ağustos 2022 12:44

Kripto kredi verme kuruluşu Nexo’nun, token geri alım girişimine 50 milyon dolar ayırdığı açıklandı.


İsviçre menşeli şirket önümüzdeki 6 ay içinde 50 milyon dolarlık native token’ından satın alacak. Bu hamle, Kasım ve Mayıs ayları arasındaki 100 milyon dolarlık geri alımın ardından geldi.


Nexo token şu anda 1,06 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 549 milyon dolar. Token son 24 saatte yüzde 4,76 yükseldi.


Nexo, bu yıl piyasalardaki düşüş nedeniyle rakiplerinin yaşadığı sorunlardan şu ana kadar kaçmayı başardı. Celcius Network iflasını açıklamış, Voyager Digital ve Three Arrows Capital gibi sektörün ağır topları da benzer durumlarla karşı karşıya kalmışlardı.


Nexo’nun kurucu ortağı Antoni Trenchev, “Bu zorlu piyasa koşullarında Nexo Token, BTC ve ETH ile birlikte istikrarlı bir şekilde hareket etti. Şu anda yatırımcılarımız ve müşterilerimiz yürüyecekleri sağlam bir zemin arıyor. Üçüncü token geri alma hamlemiz onlara bu zemini sağlayacak” dedi.


Nexo token’lar geri satın alındıktan sonra 12 aylığına şirketin yatırımcı koruma rezervine gönderilecek. Daha sonra faiz ödemeleri veya token birleşmeleri yoluyla stratejik yatırımlarda kullanılabilecek.


Celcius’un yaşadığı sorunların ardından Nexo, rakibinden müşteri verilerinin de içinde olduğu varlık satın alımıyla ilgilendiğini açıklamıştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk