Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Mysten Labs, Büyüklerden Topladığı 300 Milyon Dolarla 2 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

Finansman turuna katılanlar arasında Binance Labs, Coinbase Ventures, Circle Ventures, Lightspeed Venture Partners ve Andreessen Horowitiz'in kripto kanadı bulunuyordu.

9 Eylül 2022 06:54

Güncellenme: 9 Eylül 2022 07:12

Kripto girişimi Mysten Labs, kripto endüstrisinin ağır toplarının katıldığı ve FTX Ventures’ın liderlik yaptığı finansman turunda 2 milyar dolarlık bir değerlemeyle 300 milyon dolar topladı.


Mysten tarafından yapılan açıklamada, tura katılanlar arasında Binance Labs, Coinbase Ventures, Circle Ventures, Lightspeed Venture Partners ve Andreessen Horowitz'in (a16z) kripto kanadının olduğu duyuruldu.


Toplanan fonun tutarı, kripto pazarından son dönemdeki çöküşe rağmen kripto ve blok zincir projelerine yönelik yatırım isteğinin azalmadığını gösteren bir işaret olamsı yönünle oldukça önemli görünüyor.


The Information kaynaklarının belirttiğine göre, turla ilgili Temmuz ayında başlayan görüşmelerde yatırımcılar 140 milyon dolarlık bir taahhütte bulunmuşlardı.


 Mysten Labs, temin ettiği finansmanı Sui blok zincirini gerçekleştirmek ve bunu Asya-Pasifik'e genişletmekte kullanacak.


Mysten, Facebook'un ana şirketi Meta'nın (META) kripto araştırma bölümü Novi Research’ten ayrılan kişiler tarafından kurulmuştu.


Firma, geçtiğimiz Aralık ayında da a16z liderliğindeki A serisi finansman turunda 36 milyon dolar toplamıştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitget CEO’sundan Spot ETH ETF 19b-4 Başvurusunun Onaylanmasına İlişkin Açıklama

27 Mayıs 2024 18:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk