Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Michael Saylor’a Göre, MicroStrategy Hakkındaki Teminat Çağrısı Yorumları 'Hiçbir Şey Hakkında Çok Şey Yapmak'

MicroStrategy CEO’su ayrıca CNBC'ye, şirketin serbest nakit akışıyla daha fazla bitcoin satın almayı planladığını söyledi.

16 Haziran 2022 00:47

Güncellenme: 16 Haziran 2022 08:17

MicroStrategy (MSTR) CEO'su Michael Saylor, şirketin stratejisinin bir parçası olarak bitcoin varlığında yükselişe gideceğini yineledi ve şirketin Silvergate'e olan bitcoin destekli borcunda, teminat çağrısından kayglanmadığını söyledi.


  • Saylor, Çarşamba sabahı CNBC'nin "Squawk on the Street" programında "Bu teminat çağrısı olayı hiçbir şey hakkında çok şey yapmak. Ama beni Twitter'da ünlü yaptı, bu yüzden bunu takdir ediyorum" dedi.

  • Saylor, "Milyarlarca dolarlık bir bilançoda, teminat vermemiz gereken yalnızca 200 milyon dolarlık bir kredimiz var ve şu anda bu konuda 10 kat fazla teminatlıyız," diye ekledi. 

  • Saylor ayrıca MicroStrategy'nin nakit akışı yaratmaya devam ettiğini ve "Zaman zaman fazla nakitimiz olduğu için daha fazla [bitcoin] alacağız. Stratejimiz şudur: Satın alın ve elinizde tutun ve ücretsiz nakit akışımızı bitcoin'e yığın" dedi.

  • Şirketin indirimli işlem gören kendi tahvillerinden bazılarını satın almasının mantıklı olup olmayacağı sorulduğunda Saylor, "Sermaye piyasasının çok oynak olduğunu" ve şirketin yatırımcılarının bitcoin odaklı stratejisinin farkında olduklarını söyledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
CME’de Listelenen BTC ve ETH Vadeli İşlemleri Yükseliş Sinyali Veriyor

28 Kasım 2023 20:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk