Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Meta’nın NFT’ye Desteği FLOW Token’ı Uçurdu

Binance’de listelenen FLOW future’larına dair açık pozisyonların dolar cinsinden değeri yüzde 345 arttı.

5 Ağustos 2022 13:34

Güncellenme: 5 Ağustos 2022 17:45

Flow blok zincirinin token’ı FLOW Meta’nın açıklamasıyla yüzde 35 değer kazandı. Meta, NFT girişimini genişletmek için Flow’dan yararlanacağını duyurmuştu.


  • CoinDesk verilerine bakıldığında FLOW’un son 24 saatte yüzde 38 artışla 2,62 dolar seviyesine geldiği görülüyor. Bu değer 31 Mayıs’tan bu yana görülen tepeyi işaret ediyor.

  • Token; Meta’nın fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram üzerinde denemeler yaptığı dijital koleksiyon ürünlerine dair programını uluslararası alanda genişleteceğini ve Flow blok zinciri zerinde üretilen NFT’lere destek vereceğini açıklamasının ardından ciddi bir alım baskısı gördü.

  • Sosyal medya devi, genişleme planı içerisinde üçüncü parti cüzdanlar olarak Coinbase’in cüzdanına ve Dapper’ın cüzdanına destek vereceğini açıkladı.

  • Dapper Labs tarafından geliştirilen Flow blok zinciri NBA Top Shot NFT serisi ile tanındı. Dapper Labs, Mayıs ayında aldığı 725 milyon dolarlık fonu Flow ekosisteminde “oyun, altyapı, merkeziyetsiz finans içerik ve yaratıcılar” noktasında gelişim sağlamak için kullanılacağını belirtmişti.

  • Coinglass tarafından izlenen verilere göre FLOW’un fiyatındaki ralli Binance’in de aralarında bulunduğu bazı büyük borsalarda açılan vadeli işlemlerin üç basamaklı oranlarda artmasıyla ivme kazandı. Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
SocialFi Meme Coin’lere Meydan Okuyor

15 Mayıs 2024 11:25

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk