Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Messari, 300 Milyon Dolarlık Değerlemeyle 35 Milyon Dolarlık Finansman Planlıyor

Şirket, Steve Cohen'in Point72 Ventures liderliğinde gerçekleştirdiği turda geçen yıl 21 milyon dolar toplamıştı.

10 Ağustos 2022 08:59

Güncellenme: 10 Ağustos 2022 13:52

The Block, konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, kripto istihbarat platformu Messari’nin 300 milyon dolarlık bir değerlemeyle 35 milyon dolarlık finansman sağlamayı planladığını duyurdu.


Messari , hedge fonu milyarderi Steve Cohen'in Point72 Ventures liderliğinde Ağustos 2021’de gerçekleştirdiği finansman turunda 21 milyon dolar toplamış, şirket, tur sonrasında 100 milyon dolarlık değerlemeye ulaşmıştı.


Messari'nin kurucusu ve CEO'su Ryan Selkis , şirket hakkındaki piyasa söylentileri ile ilgili olarak Twitter’da paylaşımda bulundu.


Selkis, Twitter mesajında, “Temmuz ayında rekor kırdık ve kripto piyasasına şeffaflık ve kurumsal seviyede bir veri aracı getirmeye yardımcı olmak için 35 milyon dolar değerinde bir geliştiriciyi devreye alıyoruz” ifadelerini kullandı.


Messari, finansal ayrıntıları açıklanmayan bir satın almayla kripto para toplama veri sağlayıcısı Dove Metrics’i satın almıştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk