Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Mahkeme Three Arrows Alacaklılarının Acil Duruşma Talebini Kabul Etti

Alacaklılar şirketin elde kalan varlıklarının başka bir yere aktarılmasını aksi takdirde elde bir şey kalmayacağını belirtiyorlar.

11 Temmuz 2022 12:00

Güncellenme: 11 Temmuz 2022 12:00

Su Zhu ve Kyle Davis neredeler? Three Arrows Capital’ın tasfiye sürecinde yer alan alacaklı avukatları bu soruyu sık sık soruyorlar. Zira hedge fonun kurucuları süreçte şu ana kadar yeterince işbirliğinde bulunmadılar ve mevcut konumları da bilinmiyor. 


  • Cuma akşamı New York mahkemesine sunulan belgelerde alacaklıları temsil eden avukatlar “şirketin kurucularının anlamlı bir şekilde işbirliğinde bulunmaya başlamadıklarını” söylediler.

  • Avukatlar kendilerini Su Zhu ve Kyle olarak tanıtan kurucuların ilk Zoom toplantısında yer aldıklarını ancak ses ve görüntülerinin kapalı olduğunu, doğrudan kendilerine sorulan sorulara yanıt vermediklerini, cevapların avukatlarından geldiğini belirttiler.

  • Three Arrows’un Singapur’daki ofisine giden bazı alacaklı avukatları ofisin terk edilmiş olduğunu söylediler.

  • Three Arrows’un elinde kalan ve çoğunluğu nakit, kripto ve NFT olan varlıkların kolaylıkla transfer edilerek kaçırılabileceğinden korkuluyor.

  • Three Arrows’un NFT fonu Starry Night’ın elindeki NFT’ler beklenmedik bir biçimde yeni bir cüzdana transfer edildi bile.

  • Alacaklılar Three Arrows’un varlıklarını dondurmanın yollarını arıyorlar. Ancak öncelikle mahkemeden şirketin kurucularının fonun varlıklarının tam bir listesini istemesini talep ediyorlar.

  • Avukatlar, mahkemenin kuruculara bir emir çıkararak şirketin kontrol etiği cüzdanların, banka hesaplarının, dijital varlıklarının, türev anlaşmalarının, menkul kıymetlerinin, alacaklarının ve tüm şirket kayıtlarının listesini istemesini talep ediyorlar.

  • Salı sabahı New York’da bir duruşma yapılması kararlaştırıldı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk