Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Ledger Live, Alkemi Earn ile Kullanıcılarına Getiri Kazanma Özelliği Sunuyor

Alkemi ile entegrasyon, Ledger kullanıcılarına ilk defa getiri elde etme imkanı sunacak.

28 Haziran 2022 16:19

Güncellenme: 28 Haziran 2022 17:01

Donanım cüzdan üreticisi Ledger, Alkemi Earn ile yaptığı entegrasyonla ilk kez kullanıcılarına getiri kazandırma özelliği sundu.


Ledger Live, ether (ETH), wrapped bitcoin (wBTC) ve stabilcoin’lerden oluşan izinli bir dijital likidite havuzunu kullanan borç verme-borçlanma protokolü olan Alkemi Earn ile entegre oldu.


Kullanıcılar artık Ledger cüzdanlarından ayrılmadan kripto para birimlerini Alkemi'nin protokolü üzerinde güvenli şekilde çalıştırabilecek.


Ledger, entegrasyonla kullanıcılara dijital varlıkları borsalardan veya diğer protokollerden vazgeçmeden satın alma ve kullanma yolu sağlamayı amaçlıyor. Ledger’in uluslararası geliştirme başkan yardımcısı JF Rochet, Salı günü yaptığı açıklamada, "Alkemi ile Ledger kullanıcıları, merkezi koruyucular olmadan kriptonun tüm avantajlarından yararlanırken, artık varlıklarını büyütmek için daha fazla yola sahip olacak" dedi.


Kullanıcılarına DeFi'ye erişim sağlamak için harekete geçen Ledger, geçen yıl Şubat ayında, açık kaynaklı protokol WalletConnect ile entegre oldu. Böylece; Uniswap, 1inch ve Curve gibi merkezi olmayan uygulamalara (Dapps) bağlanmalarına izin vermişti.


Ancak Alkemi entegrasyonu, Ledger kullanıcılarına ilk kez getiri elde etme olanağı sağlayacak. Ledger'ın bir sözcüsü CoinDesk'e verdiği demeçte, "Daha önce token takası veya diğer DeFi işlevleri için merkezi olmayan bir borsa (DEX) vardı ancak hiçbiri bir getiri veya faiz sağlamadı" dedi. 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
MicroStrategy, Hisse Senedini 10:1 Olarak Böleceğini Açıkladı

11 Temmuz 2024 18:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk