Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Ledger Cüzdanları Web3 Uygulamalarına Bağlayacak Tarayıcı Eklentisini Duyurdu

Ledger Connect beta sürümü yayımlanıyor. Eklenti başlangıçta Ledger Nano X ve Mobile Safari ile uyumlu olacak.

18 Mayıs 2022 09:37

Güncellenme: 18 Mayıs 2022 09:55

Ledger Connect beta sürümü yayımlanıyor. Eklenti başlangıçta Ledger Nano X ve Mobile Safari ile uyumlu olacak.

Ledger, Ledger Connect adlı bir tarayıcı eklentisi yayımlayacak ve bu, Ledger donanım cüzdanı kullanıcılarının üçüncü taraf uygulamalara ihtiyaç duymadan ihtiyaç duymadan Web 3 uygulamalarına doğrudan bağlanmasını sağlayacak. 

Ledger Connect ayrıca, belirli uygulamalar şüpheli göründüğünde müşterileri uyaran bir güvenlik katmanını da içeriyor.

  • Yeni özellik, başlangıçta Ledger Nano X ve Mobile Safari ile uyumlu olacak. Şirket Salı günü yayımlanan blog yazısında, Ledger'ın beta lansmanı sırasında diğer protokollere geçmeden önce Ethereum ve Solana ile uyumlu olacağını söyledi.
  • Ek olarak, Ledger, Ledger Nano S Plus ve Masaüstü desteğinin daha sonra geleceği bildirildi. 
  • Ledger'ın üründen sorumlu başkan yardımcısı Charles Hamel, geliştirmenin kullanıcılar için cüzdan oluşturma sürecini kolaylaştırmayı amaçladığını, kişinin cüzdanını "ortada hacklenebilir bir yazılım olmadan" doğrudan bir tarayıcıya bağladığını söyledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk