Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kripto Yatırımcısı BnkToTheFuture, Kripto Borç Vermek için Salt’ı Satın Almayı Kabul Etti

Platform ayrıca finansal sıkıntı yaşayan Celsius Network ve Voyager Digital gibi şirketlere çıkış yolları sunmayı planlıyor.

2 Eylül 2022 16:29

Güncellenme: 2 Eylül 2022 17:57

BnkToTheFuture, kullanıcılara kripto varlıklarına karşı borç alma imkanı sağlamak için Salt Lending'i satın almayı kabul etti. Böylece, nitelikli müşterilerin kripto şirketlerine ve bitcoin merkezli emeklilik planları gibi alternatif finansal ürünlere yatırım yapmalarına izin verecek.


BnkToTheFuture, Celsius Network gibi sıkıntılı borç verme platformlarına, ve müşterilerinin durumlarıyla başa çıkmalarına yardımcı olacak yollar geliştirmeyi de planladığını söyledi. Celsius için % 5 hisseye sahip olduğu bir yeniden yapılandırma teklifi önerdi. Konuyla ilgili olan insanlara göre, firmanınCelsius'un kredi defteri işine baktığı söyleniyordu.


Voyager, Singapur merkezli kripto hedge fonu Three Arrows Capital'in çöküşünün tetiklediği bir likidite kriziyle karşı karşıya kaldığı için müşteri para çekme işlemlerini duraklattıktan sonra Haziran ayında alacaklılardan korunmak için başvuruda bulundu. Celsius, "aşırı piyasa koşullarına" atıfta bulunarak bunu takip etti. 


BnkToTheFuture CEO'su Simon Dixon, CoinDesk'e yaptığı açıklamada, "Düzenleyici sorunları nedeniyle iflastan çıkamayan, borç veren şirketler için bir seçenek sunmak istiyoruz" dediBu satın alım ise kesin olarak anlaşmaların imzalanmasına ve düzenleyici onayların alınmasına bağlı. 


Şirket, 2016 yılında, hackerlar hesap güvenlik kontrollerini atlamayı başardıktan sonra 119,756 bitcoin’i (o sırada 66 milyon dolar) ele geçirmişti bu durumdan  kurtarmak için Bitfinex ile birlikte çalıştıDixon, Bitfinex'in BnkToTheFuture ile çalıştıktan sonra bir yıldan kısa bir sürede iyileştiğini söyledi.


BnkToTheFuture, Cayman Adaları Para Otoritesi'nde bulunmayan bir menkul kıymetler şirketi olarak kayıtlıdır. 2016 yılında kurulan ve Denver merkezli Salt, Celsius ve BlockFi gibi şirketlerden önce kripto borç verme arenasına ilk girenlerden biriydi.
Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Binance Yöneticisi Tigran Gambaryan'ın Kefalet Talebi Nijerya Mahkemesi Tarafından Reddedildi

19 Mayıs 2024 21:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk