Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kripto Yatırım Ürünleri Gelişiyor

Kripto varlık yönetimi şirketi Valkyrie Funds, geleneksel yatırımcılara yönelik kripto SMA hizmeti sunmaya başlayacağını belirtti.

4 Ekim 2022 16:51

Güncellenme: 5 Ekim 2022 10:44

Kripto varlık yönetimi şirketi Valkyrie Funds, geleneksel yatırımcılara yönelik kripto ‘ayrı yönetilen hesap’ (SMA) hizmeti sunacaklarını belirtti. Bu hizmetle beraber geleneksel yatırımcılar için çeşitli kripto yatırım portfolyoları olacak.


Finansal danışmanlara, aile şirketlerine ve sonradan müşterilerine önermeleri amacıyla diğer finansal kuruluşlara sunulacak SMA hizmetleri üç farklı stratejiyi destekleyecek: Bitcoin, Bitcoin- ether ve bitcoin, ether, SOL, MATIC.  


SMA’lar, pozisyonları Valkyrie gibi bir şirket tarafından yönetilse de yatırımcılara varlıklar üzerinde direkt sahiplik sunuyor. Valkyrie, Ark Invest ve Franklin Templeton’ın ardından kripto SMA’ları sunan üçüncü varlık yönetim şirketi oldu. Bu, kripto ürün sektörünün Wall Street’in katılımıyla olgunlaşmaya başladığına dair bir işaret olarak görülüyor.


Valkyrie Fon Yönetim Direktörü John Key, CoinDesk’e yaptığı açıklamada kriptonun yeni bir varlık kategorisi olması nedeniyle geleneksel yatırım ürünleri geliştiren çok az sayıda şirketin kripto ürünleri çıkardığını söylüyor. Ancak geleneksel yatırımcılar tarafında bu alana ilginin giderek arttığını da belirtiyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk