Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kripto Saklama Şirketi Fireblocks, Coinbase International Exchange ile Ortaklık Kurdu

Fireblocks müşterileri artık Coinbase International Exchange hesaplarına bağlanabilecek.

10 Haziran 2024 17:26

Güncellenme: 10 Haziran 2024 22:07

Kripto para saklama şirketi Fireblocks, ABD dışındaki Coinbase International Exchange ile birlikte çalışacak. Şirketler, uyumlu yargı alanlarındaki kurumsal ve perakende müşteriler için sürekli vadeli işlemler ve spot ticareti hizmetleri sunacak.


Yapılan açıklamaya göre, Fireblocks müşterileri artık Coinbase International Exchange hesaplarına bağlanabilir ve Fireblocks'un yönetişim ve politika kurallarıyla para çekme ve para yatırma gibi borsa işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir.


Coinbase International Exchange, Mayıs 2023'te Bermuda Para Otoritesi'nden düzenleyici lisans aldı. Başlangıçta yalnızca kurumlar için bir türev borsası olarak faaliyet gösterdi, daha sonra bireysel kullanıcılar için de spot kripto ticareti hizmeti ekledi.


Fireblock, gizli anlaşma saldırılarını önlemek için güvenli donanım bölgeleriyle birlikte API kimlik bilgilerinden tek bir uzlaşma noktasını kaldırmak için kriptografik anahtar paylaşım teknolojisi olan Çok Taraflı Hesaplamayı (MPC) kullanır.


Basın açıklamasına göre, kullanıcılar Fireblocks Konsolu veya API üzerinden para yatırabilir, çekebilir ve bağlı tüm hesap bakiyelerini izleyebilirler.


Coinbase International Exchange CEO'su Usman Naeem: "Kurumsal ve perakende müşteriler için tekliflerimizi genişletmeye devam ederken, bu iş birliği, küresel müşterilerimiz için sağlam ve güvenilir bir ticaret altyapısı sağlama taahhüdümüzün altını çiziyor."


Daha Fazla Oku

    fireblocksCoinbase

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk