Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kripto Cuma mı? Developer Cuma mı?

Kripto Cuma bu hafta her zamankinden daha renkliydi.

7 Haziran 2023 10:22

Güncellenme: 7 Haziran 2023 10:36

Her hafta Altcointurk Base’de düzenlenen #KriptoCuma, bu hafta Superteam Türkiye ekibinin katkısıyla ekosistemde yer alan developer'lar tarafından adeta kuşatıldı. Etkinlik süresince Web3 dünyasında dikkat çeken fırsatlar ve geliştiricilik konularında keyifli sohbetler gerçekleşti.


Ekosistemin değerli isimlerinden İsmail Hakkı Polat, Uygun Bodur ve Enes Özkan ile bir araya gelinen etkinlikte Web3 teknolojisi ve kripto dünyasındaki gelişmeler hakkında konuşuldu. Kripto Cuma’nın Developer Cuma’ya dönüştüğü etkinlik, Web3 dünyasına ilgi duyanlar ve yazılım alanında kendini geliştirmek isteyenler için bir fırsat haline geldi.Üniversite kulüplerinden birçok öğrencinin de katıldığı bu etkinlikte öğrenciler, değerli konuşmacıların ve ekosistemde yer alan değerli yazılımcıların tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden faydalandı. Etkinlik, Web3 dünyasında yer almak ve yeni fırsatları keşfetmek isteyen herkese yol gösterici oldu.


Gecenin ilerleyen saatlerinde Superteam Türkiye ekibinin hazırladığı Kahoot! yarışması düzenlendi ve ilk 3 kazanan ödül kazandı.


2018 yılından beri Altcointurk tarafından düzenen Kripto Cuma etkinliği Web3, blok zinciri ve kripto dünyasında yer alan herkese açık bir etkinlik. Bu ekosisteme gönül vermiş kişilerin her cuma bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğu, network edindiği ve kripto paralar hakkında konuştuğu bu etkinliğe katılmak isterseniz Altcointurk’ü Twitter ve diğer sosyal medya ağlarından takip edebilirsiniz.Daha Fazla Oku

    AltcointurkAltcointurk BaseKripto CumaSuperteam

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Lido, Ethereum için Potansiyel Bir Risk Olabilir mi?

24 Eylül 2023 11:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk