Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kripto Borsası Bullish.com İşgücünü Yaklaşık Yüzde 10 Azalttı

Şirket geçen hafta SPAC birleşmesini tamamlamak için son tarihi 2022'nin sonuna kadar uzattı.

6 Temmuz 2022 09:07

Güncellenme: 6 Temmuz 2022 10:33

Cayman Adaları merkezli kripto para borsası Bullish.com, büyük piyasa gerilemesini atlatmak için işten çıkarmaları takip eden kripto şirketler kervanına katıldı.

 

  • The Block'taki bir rapora göre, Bullish 30'dan az çalışanını işten çıkardı ve LinkedIn’de yer alan bilgilere göre, şirket yaklaşık 270 kişiyi istihdam ediyor. Kurumsal müşterilere hizmet veren Bullish, The Block'a yapılan işten çıkarmaları doğrularken, birkaç rol için aktif olarak işe almaya devam ettiğini belirtti.

 

  • Gemini, Coinbase (COIN) ve Crypto.com, son haftalarda işten çıkarmaları açıklayan borsalar arasında yer alıyor.

 

  • Bullish.com geçen yıl açık kaynaklı blockchain platformu EOSIO'nun arkasındaki yazılım şirketi olan Block.one'un bir yan kuruluşu olarak başlatıldı. Block.one ve önde gelen yatırımcılardan gelen ilk fonlama, 10 milyar dolarlık büyük bir tutara ulaştı.

 

  • Borsa, Far Peak Acquisition (FPAC) ile özel amaçlı bir satın alma şirketi (SPAC) anlaşması yoluyla halka açılacaktı. Özellikle SPAC ve kripto alanındaki genel piyasa türbülansından dolayı bu anlaşma gecikmelerle karşı karşıya kaldı ve iki taraf geçen hafta fesih tarihini 8 Temmuz'dan 31 Aralık'a uzatmayı kabul etti.

 

  • Salı günü erken saatlerde, kripto borsası eToro, FinTech Acquisition Corp. V ile planlanan SPAC anlaşmasının sona erdiğini açıkladı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk